Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

2 minuty temu, Mich9 napisał:

Chyba największa głupota kupować nie zaprawiany...

Dlaczego to mój 3sezon z rzepakiem nigdy nie zaprawiany był od wszelakiego robactwa i na jesień jeden zabieg za 30zł wystarczał. Jednostka zaprawiana kosztuje ponad 70zł więcej niż niezaprawiana. A i tak przy okazji regulacji dodaję insektycyd więc niema darmowego przejazdu, no chyba że w tym roku będzie taki nalot śmierki i pchełek to napewno 1 oprysk nie wystarczy. Ale od następnego sezonu zamawiam z innego źródła nasiona.

kamilc017 napisał:

2 minuty temu, Mich9 napisał:

Chyba największa głupota kupować nie zaprawiany...

Dlaczego to mój 3sezon z rzepakiem nigdy nie zaprawiany był od wszelakiego robactwa i na jesień jeden zabieg za 30zł wystarczał. Jednostka zaprawiana kosztuje ponad 70zł więcej niż niezaprawiana. A i tak przy okazji regulacji dodaję insektycyd więc niema darmowego przejazdu, no chyba że w tym roku będzie taki nalot śmierki i pchełek to napewno 1 oprysk nie wystarczy. Ale od następnego sezonu zamawiam z innego źródła nasiona.

Trzy lata temu mszyca mi zjadła 9 ha rzepaku, 3 k w plecy, wszystko zależy od roku, ja bym nie ryzykował, szczególnie że ma być wrzesień bardzo ciepły.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v