Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Massey Ferguson 235 - 255


Informacje o zdjęciu MF 255 + Wielton + d47


7 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Nie było jeszcze jednej ? Miałbyś 50 :D  Tak czy inaczej z tym zdjęciem jesteś w czołówce z tegorocznego zbierania słomy B)

  • Like 1

Pod względem liczby bel na ilość koni zapietego ciągnika jest na pierwszym miejscu

Bardzo trafna uwaga kolego ! Mnie jakoś to umknęło :rolleyes: Mój dotychczasowy rekord na jednoosiowej lawecie z podpiętą przyczepą wynosi 30 bel siana (trochę cięższych od słomy) a najsłabszy ciągnik jaki z tym walczył miał 62 KM. Piszę walczył bo po drodze z łąk do domu mam kilka sporych górek i żeby pierwsza z przyczep nie była jednoosiowa trzeba by 100 KM więcej żeby pod te górki wciągnąć ten zestaw zwłaszcza,że na ostatnią największą górkę trzeba wjechać po skręcie 90 stopni i od razu pod górę więc nie ma szansy na nabranie rozpędu.

u nas drogi proste w miare, massey czasem zamieli ale jak sucho to idzie bez problemu i po drodze idzie śmigać z maksymalną prędkością, pod górki tylko zredukować dla bezpieczeństwa aby czasem jakaś iskra z tłumika się nie wymkneła bo mogło by być nieciekawie. Wozimy jak najmniejszymi ciągnikami bo sobie radzą a ich spalanie jest znikome. Czyli tak z serii ekonomicznie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×