Skocz do zawartości

Ursus C-360



Działamy ;) Ścierniska poorane zostało jeszcze 2.5ha ugoru :)

  • Like 2

Rekomendowane komentarze

KubaMF myślałem ale wole zaoszczędzić i dołożyć do jakiegoś pomocnika może w przyszłym roku bo coraz ciężej sie wyrobić na moim areale jeśli będzie montowana kabina w przyszłości to raczej nowa żeby to szczelne w miare było a taka trochę kosztuje :)

 

prorok Ścierniska zawsze pryskam na chwasty bo nie akceptuje poodorywek itp taniej i szybciej wychodzi oprysk. Fotka robiona w ostatnią sobote 03.12 u nas ze śniegiem masakra na niektórych polach błoto i troche boje się o te pszenice póznego siewu :/ No u was elegancko wszystko pod pierzyną  :)

póki co  to bym na twoim miejscu  to bym kupił starą kabinę typu puszka orzech za bagatela 200złotych  do tego jeszcze piankę montażową żeby tą kabinę uszczelnić i  przez zimę już nie marzniesz   a na lato kabinę zrzucisz i po problemie  bo przy takiej pogodzie robic w polu bez kabiny to  naprawdę masakra  może teraz tego nie odczuwasz ale na starość to wyjdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v