Skocz do zawartości

Budowa garażu



Rozpoczynamy budowę :)


Rekomendowane komentarze

Bez jaj , to chyba w Twoich stronach . Jaki sens ma taki przerywany fundament ? Solidny fundament to podstawa , nie tylko w budownictwie . B)

 

Zgadza się solidny fundament to podstawa ale wiem jak to jest robione.

 

Kiedyś jak zaczynała się budowa to na początku pojawiał się kamień i piasek nikt fundamentów nie zbroił jakoś specjalnie, dziś kamień jest niedopuszczalny w fundament idą min 2 belki z drutu zbrojeniowego. Czy dzisiejsze budynki są trwalsze od tych stawianych np. 30 lat temu?

fundament w kawałkach hmm nic złego się nie stanie prócz tego, że ściany popękają tylko też nie od razu może się to stać za 20 lat może szybciej, Mam sporo budynków poniemieckich w wieku pewnie grubo ponad 100 lat fundament kamień cegła i pseudozaprawa i o dziwo stoją nie powiem zdarzają się pęknięcia ale nic poważnego i do tego zamiast wieńca belka drewniana i są w takim stanie że jeden już wyremontowany a drugi w trakcie remontu. Tak że może nie jest to prawidłowe, że fundament w kawałkach ale zanim się to zawali to nas już nie będzie choć lepiej i pewniej lać w całości ze zbrojeniem na około 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v