Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w New Holland / Clayson

Informacje o zdjęciu New Holland 8050 Clayson

Zrobione z LG Electronics LG-D620r

  • f f/2.4
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

8 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Mycie skraca życie :P Nie boisz się o łożyska ??? u nas gościu myje kombajn przed zimą :D potem wiaderko łożysk wymienia ;)

  • Like 1

A u nas gościu nie umył to szczury pogryzły mu elektronikę w kombajnie i wydał coś ponad 60tys wolę te łożyska wymieniać niż wszystkie gumy i kable :D , a za foto 5 :D

To co mu zjadły? wszystkie czujniki sterowniki, wyświetlacze i konsole? Jak słyszę takie opowieści dziwnej treści to mnie trzepie.

  • Like 1
Gość Profil usunięty

ja również odradzam, ojciec umył ten sam model New Holland 8050 i sprzęgło sie zjepsuło. :-) lepiej przedmuchać porządnym kompresorem bądź jak już ktoś się upiera to lekko przemyć można :)

  • Like 1
Gość Profil usunięty

a za żółtego bydlaka 5 leci :) super sprzęt :) wiem, bo mam :)

Ja też jestem zwolennikiem umycia kombajnu przed sezonem. Podkreślam: przed sezonem. Przecież odsłaniamy wtedy wszystkie zakamarki, na których mieszczą się plewy przyklejone olejem, których w żaden sposób nie wydmuchnie się kompresorem. A taka kupka w połączeniu z np. zagrzanym łożyskiem może spowodować niezły pożar. Poza tym, pozwala to na szybszą diagnozę w przypadku występowania jakichkolwiek wycieków, lub luzów. Szczerze? Wolę zainwestować parę groszy w wymianę kilku łożysk w trakcie pracy, niż później pluć sobie w brodę. Ktoś przecież po coś te "Karcher'y" wprowadził do rolnictwa ;)

EDIT:

A to, że trzeba uważać na łożyska - przecież przed sezonem powinno się przesmarować wszystkie punkty smarne, czyż nie? :)

jak wyżej myjesz przed sezonem potem nasmarownie wszytskieog żeby ewentualna wode wyprzeć z łożysk ale w sumie też można uwważać i nie przeć karcherem w łozyska!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×