Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Zgrabiarki

Zgrabiarka METAL TECHNIK - problem

Następnym problem są sworznie, które podskakując na dziurach potrafią wyskoczyć i się zgubić (2 razy się to zdarzyło).


Informacje o zdjęciu Zgrabiarka METAL TECHNIK - problem


4 komentarze

Rekomendowane komentarze

Ze wszystkich tylko ta nie ma bocznych odstojników i ruchomej ramy. Jarmet,promar, inter-tech, kelffri (podzespoły pottingera), sip, są ok. Ponoć te przekładnie comera nie są za dobre, tak mi powiedział serwisant z agromy, że niby starosielski robi lepsze, facet z serwisu rozbierał już obie i niby ta od starosielskiego tańsza w naprawie.

To pewne że tańsza. Tak samo jak z listwami tnącymi COMER, dysk do kosiarki z listwą w.w. ok 1200zł na zamówienie a do Krone oryginał 700zł i od ręki, więc tańsza w zakupie nie zawsze znaczy tańsza w serwisowaniu :)

Czyli chytry podwójnie traci, jak zwykle. Nie wiem, co nas podkusiło do zakupu tej maszyny. Zwykle kupowaliśmy używane i zachodnie, jednak zachęceni dobrą jakością innych polskich maszyn tj metal-fach - rozrzutnik 3lata bez awarii, przyczepa również, owijarka 8lat bez awarii, chwytak - 3lata bez awarii, beczkowóz pomot chojna - 3lata bez awarii, ładowacz czołowy Agromasz wraz z łyżka i krokodylem tej firmy 5lat - bez awarii, rozsiewacz sipma - 4lata bez awarii, włóka łąkowa jarmet - 4lata bez awarii, brony 5polowe 20 - pom augustów - 4lata, bez awarii, śrutownik ssąco tłoczący po 18 latach wymieniony jedynie środek i worki filtrujące, 2 śrutownik 5 lat, bez awarii, paszowóz metal tech mirosławiec 5lat, bez awarii. Takze jak widać polski sprzęt jednak niej jest najgorszy, tylko trzeba wiedzieć który. NP kupuliśmy w ciemno taki krokodyl: http://polskiproducent.pl/atmp/atmp-szufla-krokodyl-chwytak-lyzka-lycha-euro-jcb-383 jest ponad pół roku, codziennie używany, farba nie złazi z niego, jest bardzo estetycznie wykonany (nie na sztukę, chociaż to była o ile się nie mylę 90szt wyprodukowana).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×