Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Żniwa 2015

22 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Powiat Rawicki, gmina Miejska Górka. Plonu nie określę, bo wykoszone zostały tylko uwrocia na który występuję słabsza ziemia, tydzień temu popryskane roundapem, wilgotność 12%. Proszę zobaczyć u mnie w galerii, kiedy kupiliśmy DF'a :P

Panowie upaly będą i to bardzo duże i dlugo. Wystarczy spojrzeć na modele GFS i wcale jak w mediach gadają te lato nie bedzie ponura, ale suche podobnie jak w 2006r.

Za te całe GFSy to i inne EMCWF dziękuję i to serdecznie. Co chwile zmieniają, przynajmniej jak obserwowałem to tak było. Jak jest lipiec to niech grzeje ale żeby jeszcze tak raz na jakiś czas burza przeszła to byłoby super.

Zauwaz co sie dzieje u sasiadow na zachodzie. Masy powietrza wkroczą do polski w środę. Poza tym ja podaje przykladowo GFS. Chlopaki z pewnej strony o tematyce meteo przewidzieli o tym, że mogą powtorzyc się warunki z 2006r.

W moim przypadku to mogą powtórzyć się warunki z zeszłego roku, na początku lipca trochę przepadywało a potem non stop upał, siano z II pokosu zwinąłem bez kropli deszczu, brakował może dobry tydzień żebym uwinął się w lipcu ze żniwami, bo końcem zaczęło już padać.

Z tura jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam jego zakup, niewielka dopłata w porównaniu do polskich, a jakość wykonania i parametry techniczne o wiele lepsze niż w naszych rodzimych markach :)

Ale jest też droższy. Powiem tak, jakby porównywać go z polskimi turami to Stoll oczywiście wygrywa, a jeśli porównywać go z zagranicznymi to może być różnie. Ale i tak polecam go :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×