Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Pszenica

Informacje o zdjęciu Jantarka


11 komentarzy

Rekomendowane komentarze

panowie czemu zakładanie przez swój pryzmat ze wszędzie jest susza? na Podlasiu jako takiej suszy nie było dopiero teraz jest trochę sucho ale jeszcze tragedii nie ma. To co jest na zdjęciu to nie jest susza tylko jakiś grzyb i o to pytam. Żeby była susza bym się nawet nie pytał bo to logiczne.

moja pszenica podlewana regularnie i miała takie same objawy popryskałem T2 i zachamowało

U mnie przed t2 tego nie było a po t2 wyskoczyło mi to i to na 4 odmianach tylko skagen sie trzyma. Ale też sa miejsca że liście sa normalne.

Zasobność magnezu mam na tym kawałku niska fakt. Ale na polu gdzie zasobność magnezu mam bardzo wysoką też to występuje wiec raczej nie to. Po za tym 3 razy dolistnie siedł siarczan magnezu. A przed wystapnieniem tych objawów tydzien wcześniej razem z t2 poszedł siarczan magnezu. Suszy az takiej strasznej nie było wiec to nie przez susze raczej tez. Może jakies mszyce? Przyznam że od mszyc nie dawałem w żadnym zabiegu nic.

8 kg siarczanu magnezu 1,8 l plonovit zboża 0,5 l amistar 0,6 l rubic 0,3 l faster 0,15 moddus. Czym tu niby mogło przypalić. W glebie nie brakowało wody podczas oprysku także nie wiem czy to przypalenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×