Pozdrowienia dla wuja Radka który tym zestawem przeturlał się ok 40 km
KrZySiEkFaRmErPl 165 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 Ee tam co to jest moi wujowie targali Ursusem 4514 i 3Pekiem po 2 przyczepy kostek, z 5-6warstw nie pamiętam dokładnie ponad 30 km, więc to to luzik piąteczka za zestaw Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1481376
dawid3p 365 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 ja kiedyś mijałem w twoich okolicach jednego kolesia co na takiej przyczepie miał chyba z ponad 30 bigbagów :huh: :rolleyes: nie wierzyłem w to co widzę ale stał akurat bo koło zmieniał, jechał jakąś renią :rolleyes: ja 3p też najdłuższa trase to miałem 40 km w jedną strone 5 leci :mellow: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1481411
damianbudzyn 279 Opublikowano 9 Kwietnia 2014 5 Ja Renatką zrobiłem 320 km w dwie strony Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1481596
Maniek1049 188 Opublikowano 9 Kwietnia 2014 Ja bym chętnie takim zestawem pojeździł Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1481816
mateuszc355 2189 Opublikowano 9 Kwietnia 2014 @Krzysiek ale to jest cięższe i jazda pod góre jest pełna wrażeń @Dawid3p u nas wszystko możliwe @Damian a mój dziadek jak się przeprowadzał to robił 150 w jedną stronę ursusem c330 i c4011 i tak przez 5 lat @Maniek a ja jeździłem i jak zrobię prawko to będę jeszcze dużo jeździł Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1482028
ursus330m 19 Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Co to na ruska , dobra C-360 i by szło:-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1482257
patryk09091995 128 Opublikowano 10 Kwietnia 2014 mój tato za młodu robił kurs 120 km do Dobrego Miasta 5/5 leci Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1482264
cisek9403 1 Opublikowano 10 Kwietnia 2014 U mnie kiedyś ojciec z sąsiadem na zmianę przyprowadzili Bizona z Wrocławia to jest ponad 400 km drogi, wiadomo teraz każdy by wolał wziąć lawetę, ale w latach 90 nawet o tym nie myśleli Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1482314
Johny-mati291761 3 Opublikowano 11 Kwietnia 2014 Piękna fotka. Gdzie było robione te zdj ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1483402
mateuszc355 2189 Opublikowano 13 Kwietnia 2014 @Patryk mój dziadek jak się przeprowadzał to 150 km @U nas to gościu ze szczecina jechał bizonem ale to było w latach 80 tych to niby 5 dni jechali @Johny foto u mnie za stodołą Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/496773-mtz-82-ts/#findComment-1485059
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się