Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Budynki i obejścia gospodarskie / Farm buildings

7 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Dzięki starałem się :) Tak w szczycie , szerokośc wjazdu 5m umiejscowiony na środku tej sciany, a wymiar sciany 10,5m. a drugi argumet był taki, że jakbym nawet zrobił je w całości to bym je poźniej ze środka nie wyniósł.

A jak sobie poradziłeś ze szczelnością? Ja mam szynę w drzwiach i na jednej ze ścian u dołu rolkę po której są prowadzone. Z czego masz ramę? Pozdro

Na srodku tych dwóch skrzydeł jest uszczelka. A jeśli chodzi o szczelność między bramami a murem to zastanawiam się czy dawać uszczelki w kształcie L przytwierdzone do muru. Bo szczelina miedzy bramami a murem to maks 5mm.Na dole każdej z połówek bram są po dwie ułożyskowane rolki na rurkę 1/2 cala rurka będzie docelowo zabetonowana w podjeździe który będzie wykonany na wiosnę. Też myślalem nad takim rozwiązaniem: szyna u dołu bramy a rolka na krawędzi wjazdu jednak nie zapewniało by dobrej sztywność po zamknięciu bram. Rama z profilu 40x27x2mm na środku zaś wstawione poprzecznie dwa profile 40x20x2mm i z takiego samego profilu zastrzały na rogach bramy.

A skąd masz takie uszczelki? Jakiś link czy coś? Jak masz 5 mm to faktycznie nie dużo i czasem mija się to z celem uszczelnienia, ale u mnie na starym budynku trochę mury są krzywe i różnie to bywa :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×