John Deere 6800 i zestaw uprawowo-siewny Famarol 3m. Fotka z siewu pszenżyta. Siewy zakończone.
damianzetor9540 2789 Opublikowano 21 Września 2013 Duzo zasiales? 5/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289768
Gość Opublikowano 21 Września 2013 Piękne zdjęcie jak i zestaw 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289770
damianbudzyn 279 Opublikowano 21 Września 2013 Zdjęcie na 6/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289775
PaWeL07 351 Opublikowano 22 Września 2013 Też już bym chciał być po zasiewach, ale ta pogoda Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289822
mid7 45 Opublikowano 22 Września 2013 @damianzetor9540 w tym roku zasiałem 14 ha Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289836
mid7 45 Opublikowano 22 Września 2013 @PaWeL07 no u mnie też pogoda była nie za ciekawa, ale mi się udało bo nie orałem wcześniej przed deszczami tylko w tym tygodniu zaorałem w środę i czwartek, a w piątek i wczoraj udało się zasiać. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289837
mirek767 46 Opublikowano 22 Września 2013 najpierw siejesz poprzeczniaki a potem resztę? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289842
mid7 45 Opublikowano 22 Września 2013 @mirek767 poprzecznika nie jest zasiany tylko był przejechany kultywatorem żeby było równiej nawracać Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289851
radekjohn1640 22 Opublikowano 22 Września 2013 Piękny zestaw Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289919
jasio92 27 Opublikowano 22 Września 2013 ładny jelonek Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289966
szreder 278 Opublikowano 22 Września 2013 Podoba mi się 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1289980
Gość Profil usunięty Opublikowano 22 Września 2013 Taki fajny zestaw, a ja się kurna pytam czemu bez znaczników? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1290151
mid7 45 Opublikowano 22 Września 2013 @CaseIH744 siewnik nie jest przystosowany do sterowania znacznikami z ciągnika, a mi brak znaczników jakoś nie sprawia utrudnienia w pracy. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1290159
Gość Profil usunięty Opublikowano 22 Września 2013 Niby utrudnienia nie ma, ale raz że ze znacznikami nie narobisz ani omijaków ani na zakład nie pojedziesz, a dwa to że dużo wygodniej się pracuje Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1290278
rolnik6600 110 Opublikowano 22 Września 2013 Pięknie się prezentuje Jaśko nie ma co robić pewnie w tym agregacie Pozdrawiam 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1290306
fordtw15 0 Opublikowano 22 Września 2013 z tymi znacznikami to kwestia wprawy... do większej szerokości jak np 6 m to ok potrzebne. Ja też sieje bez znaczników i nie stwarza to problemu, jak siewnik jest praktycznie jest takiej samej szerokości co ciągnik... pozdrawiam 5 leci Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1290650
PaWeL07 351 Opublikowano 23 Września 2013 Prawda, przy takiej szerokości bez problemu da się ładnie zasiać bez znaczników. Sam sieję bez znaczników i jakoś mijaków czy nakładek nie ma Robisz ścieżki na poprzeczu? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1291033
Root Admin yacenty 5317 Opublikowano 23 Września 2013 ja dalej bede mówił ze nawet na 3m siewniku warto używać znaczników zakładamy znaczniki na poprzeczniaku ale u nas poprzeczniak na 15m Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1291034
PaWeL07 351 Opublikowano 23 Września 2013 Jacku mam rozumieć że w poście wyżej miałeś na myśli ścieżki na poprzeczniaku? Bo jakoś tak dziwnie napisałeś W jaki sposób zaznaczasz do jakiego miejsca dosiewać? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1291040
Root Admin yacenty 5317 Opublikowano 23 Września 2013 tak sciezak na poprzeczniaku. co do tego dokąd dosiewać to albo na OKO, albo przejeżdzam "znak" samym agregatem bez załączonego siewnika Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1291043
PaWeL07 351 Opublikowano 23 Września 2013 Aha, pytam, bo w tym roku postanowiłem założyć też ścieżki na poprzeczniakach na szerszych działkach. To jest szerszych niż dwie ścieżki. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/455248-john-deere-6800/#findComment-1291049
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się