wieczorne prace w garażu.
leszcz8 40 Opublikowano 17 Grudnia 2012 Wał ciekawie zrobiony B) Piwo się skończyło to trzeba było sobie znaleźć inne zajęcie Pierwsze co mi się w oczy rzuciło to puste butelki po browarach Kiedyś koledze pokazałem to zdjęcie http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/375559-garaz/ to pierwsze co zauważył to była skrzynka z butelkami po piwie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1094692
Cooler2010 6 Opublikowano 18 Grudnia 2012 Już trzeci raz widzę te same zdjęcie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1094735
maciekc2 3 Opublikowano 18 Grudnia 2012 Od czego te talerze są wzięte? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1094756
pepcio19891015 66 Opublikowano 18 Grudnia 2012 Jeden wał miałem . Kiedyś kupiłem od sąsiada a drugi kupiłem na złomie i podzieliłem na dwa mniejsze. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1095159
mani51 391 Opublikowano 19 Grudnia 2012 zdjęcie było w innej kategorii, dodałem komentarz a później ktoś fotkę usunął Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1095378
rataj 4 Opublikowano 28 Grudnia 2012 a jest możliwość ruchu na boki tych tylnych wałów przy zaczepie? Bo jak nie to dziury na nawrotach będziesz robił. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1102623
pepcio19891015 66 Opublikowano 29 Grudnia 2012 Jest możliwość. Wały mogą się ruszać góra i dół, prawo lub lewo.Coś na zasadzie przegubu. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1103182
rataj 4 Opublikowano 30 Grudnia 2012 Teraz widzę;p Wcześniej na zdjęciu nie zauważyłem i dlatego pytałem;] Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1104066
Wino800 2 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Może zrób podwieszany na kołach ? Bo jak będziesz po ulicy jechał to będzie tarabanił Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1109221
pepcio19891015 66 Opublikowano 22 Marca 2013 Te wały nie są przystosowanie do podnoszenia, a poza tym jeżdżę nim tylko przez pola i polne drogi. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/399752-wal-posiewny/#findComment-1182984
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się