Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Budynki i obejścia gospodarskie / Farm buildings

Informacje o zdjęciu Lely A4 i Discovery 90SW


17 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Pusto bo pasza została przed chwilą rozdana i wszystkie poszły do stołu paszowego. Cena jest tajemnicą handlową. Tak jest w nim od razu stacja paszowa.

gratulacje i oby były same powody do zadowolenia :)

jak wygląda łapanie tych krów np. do korekcji racic, albo inseminacji? Da się to jakoś usprawnić, czy trzeba za każdą z powrozem biegać?

@lukasZ2008 na dzień dzisiejszy doimy 58 sztuk w tej oborze.

@GRGOJ do inseminacji albo do szczepień naganiamy krowę w stanowisko.

@adikpl1 dzięki tej dyszy napełnia się wodą

Ta obora chyba jest w miejscowości Stany Małe w gminie Suchożebry jak mi się dobrze wydaje. Coś podobnego jak w Korabiach choć widzę że tu jest narazie jeden robot udojowy.

No no, fajne ujęcie zrobiłeś, 5/5. W końcu jakieś fotki wstawiłeś. Dój z niej miliony litrów mleka i żeby Ci za nie dobrze płacili. I jak podest lepiej dograłeś po moich wskazówkach.

Nie chciało mi się montować tego balika. Po szeregu prób i błędów zaprogramowałem Discoverego tak, że na pewno nie spadnie z tego podjazdu.

@Matiboos masz w umowie taki zapis o tym że cena jest tajemnicą handlową? poniesiesz jakieś konsekwencje za to, że ją wydasz?? Jak nie to co ci zależy?? to normalne, że firmy mówią klientom, żeby się nie chwalić bo później inni rolnicy się będą odwoływać, że ten to tyle dał to dlaczego ja mam dać 20 tys euro więcej? i właśnie tak powinno być a nie wolna amerykanka i każdy ma tyle ile utarguje, to w żadnym interesie rolników nie idzie!

powiem szczerze że u mnie u większości firm nie było tak że schodzili z ceny. Jak brałem produkty to firmy wolały dorzucić coś niż zejść z ceny. Tak naprawdę to nie wiem ile co kosztowało bo cena ogólna zostawała ta sama a tylko zwiększała się ilość sprzętu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×