Case & Ursus
 

Case & Ursus

  • 1938 wyświetleń

Aktualnie, za drewnianą ściana obok Case stoi Pronar ;)


Z albumu:

Moje maszyny

  • 78 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 747 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Case & Ursus

Informacje o kamerze


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 76 4094

@ Piotruniu:

Ursus 3358 MTH

Pronar 1554 MTH

Case 913 MTH

 

@Karol Dzięki, jak plan wypali to za jakieś 2 lata będą jeszcze lepsze :P

 

@Dodi Latem poszły za 5500zł za sztukę, wydajnośc stada 8300kg, ale to średnia bo są też sztuki które daja ponad 11 tysięcy kg mleka B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kamilsame1
  • 8 612

Damian to ile trzymasz obecnie krów?

Nie lepiej by było jałówki zostawiać i iść na w szerszą strone chodowli krów? ;)

No to pochwal sie co tam planujesz kupić :D

5 B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotruniu25
  • 2780 12611

Jałówki chyba wszędzie tak wysoko stoją bo nawet u mnie cena zaczyna się na 5 tyś tylko szkoda że mało jest u nas jałówek na sprzedaż. B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 76 4094

Wszystkich krów jest 32 z których 24 się doi, 8 w najbliższym czasie ma się wycielic ;)

Wtedy była pełna obsada a i trochę grosza się przydało :rolleyes:

Jak będzie następny PROW to chcemy złożyc wniosek na nowy ciągnik który byłby głównym koniem w naszym gospodarstwie i do niego kilka sprzętów m.in: pług, prasę, agregat ;)

Dzięki

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pawel20
  • 49 1836

Z tego co czytam to u Damiana i tak nieźle cisną te "kilka" ha, że dają rade wyżywić te dobre dwadzieścia mlecznic o takiej wydajności.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 76 4094

@Pawel U mnie 90% zasiewów to kukurydza i trawy, w tym roku mamy dosyc spore zaplecze - kukurydzy starczy jeszcze na jakieś 10 miesięcy, sianokiszonki też powinno starczyc, ewentualnie będzie trzeba wcześniej zacząc kosic zielonkę, z treściwymi jest trochę inaczej bo miesięcznie idzie ponad 3 tony porcjówki (ponad 1000zł/tona) około tony otrąb pszennych, do tego dodatki takie jak soja, bufor, drożdże czyli z około 5 tysięcy miesięcznie się uzbiera :) :huh:

 

@sipmafan Tak, jutro postara się zrobic fotkę wstawię :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Miczu
  • 15 765

Nic tylko pogratulować wydajności :) Długo masz stado pod oceną?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1992
  • 76 4094

Nie długo, jakieś 4 lata ale nad wydajnością pracujemy już od bardzo dawna :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj