Skocz do zawartości

Belarus 952.3 + Pług Uni



:)

Rekomendowane komentarze

Powietrza ma dobrze co wy gadacie, ja tak mam w belarusie nono stop zreszta nie tylko w nim, a widzieliscie na pokazach jak orza to na opuszczonym plugu maja mniej powietrza niz ten na podniesionym, wiec powietrza na moje oko jest ok. @kobra89 przecierz widac ze ten plug jokos daleko ma pierwsza skibe od ciagnika wiec dlugi jest dosc mam unie i moj troche krótszy jest.

No powietrza jest może i ciut za mało,ale te opony radialne tak mają że tak się uginają ale przynajmniej ma dobry usiąg bo nawet bez włączania napędu idzie bez problemu,a prędkość orania to średnio 9 km/h, spalania przy pługu nie mierzyłem ale jak kosiłem jednorzedówką to palił mi ok 8 l/mtg

Ps.porównywałem długość ramy mojego i kvernelanda obracanego 4 skibowego braciaka i wyszło że jego dł.całej ramy jest taka jak dł.mojego do trzeciej skiby(przykręcanie czwartej)i dlatego mówie że jest dosyć długi <_<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v