Hubert8245 24 Opublikowano 12 Października 2010 Jak z komfortem w kabinie? Słychać radio w trakcie orki? P.S. Oponki trochę przysiadły Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549005
Kulik 2 Opublikowano 12 Października 2010 Komfort jak dla mnie jest dobry,porównując do mojego jumza w kabinie jest w miarę cicho radio powinno być słyszalne tylko mały szczegół mie mam radia w nim :rolleyes: oponki się uginają pod tym pługiem bo waży on 930kg i jest dosyć długi <_< Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549014
kobra89 72 Opublikowano 13 Października 2010 No fajny zestawik, a co do opon to chyba masz za mało powietrza wedlug mnie, i pług nie jest czeszcze wcale długi a normalny. To u mnie zestaw ciagnik bez tura z pługiem tylko ma ponad 9m. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549028
Pablorolnik 2 Opublikowano 13 Października 2010 A ile ci rusek spala w tym pługu ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549029
MgrLukash 154 Opublikowano 13 Października 2010 Jaka prędkośc robcza zestawu? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549038
marian892 10 Opublikowano 13 Października 2010 Dopompuj powietrza bo te opony lubią pękać. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549047
marcin902 7 Opublikowano 13 Października 2010 nie no zestawik piękny :rolleyes: a pracować nim to sama przyjemność :rolleyes: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549182
rino 13 Opublikowano 13 Października 2010 Powietrza ma dobrze co wy gadacie, ja tak mam w belarusie nono stop zreszta nie tylko w nim, a widzieliscie na pokazach jak orza to na opuszczonym plugu maja mniej powietrza niz ten na podniesionym, wiec powietrza na moje oko jest ok. @kobra89 przecierz widac ze ten plug jokos daleko ma pierwsza skibe od ciagnika wiec dlugi jest dosc mam unie i moj troche krótszy jest. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549289
Tworkowiak 108 Opublikowano 13 Października 2010 On jest na resorach piórowych i chyba ztąd wynika jego długośc. Najzwyklejszy , czyli taki na kołkach byłby kkrótszy. 5 Za sprzęty Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549359
Kulik 2 Opublikowano 13 Października 2010 No powietrza jest może i ciut za mało,ale te opony radialne tak mają że tak się uginają ale przynajmniej ma dobry usiąg bo nawet bez włączania napędu idzie bez problemu,a prędkość orania to średnio 9 km/h, spalania przy pługu nie mierzyłem ale jak kosiłem jednorzedówką to palił mi ok 8 l/mtg Ps.porównywałem długość ramy mojego i kvernelanda obracanego 4 skibowego braciaka i wyszło że jego dł.całej ramy jest taka jak dł.mojego do trzeciej skiby(przykręcanie czwartej)i dlatego mówie że jest dosyć długi <_< Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-549410
aro321 122 Opublikowano 2 Stycznia 2011 a nowy pług brałeś? ile kosztował? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-595132
Kulik 2 Opublikowano 3 Stycznia 2011 Tak nowy,20 tyś trzeba było dać Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/246784-belarus-9523-plug-uni/#findComment-596154
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się