Skocz do zawartości

Ursus 1012

MateuszG100
Zaloguj się, aby obserwować  

I jęczmień pojechał sobie :)

Zaloguj się, aby obserwować  


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • MateuszG100
  • 0 113

Jęczmień jary i o ile się nie mylę to za tone 350zł+ vat <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Mathieu92
  • 113 3236

Ja mieszankę ale w sumie to kiedyś był jęczmień sprzedaje sąsiadowi po 350zł. Jeszcze troszkę i myślałem że zacznę hodować świnie...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MateuszG100
  • 0 113

No rozumiem cię ja też miałem jęczmień z dwóch lat i była na niego najwyższa pora, niestety bardzo tanio ale udało się sprzedać <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Mathieu92
  • 113 3236

No własnsnie ja tak samo miałem 2 letnią. Dzisiaj poszło troszkę pszenicy po 410+vat :o

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MateuszG100
  • 0 113

U mnie pszenica jeszcze czeka na cenę ale pewnie sie nie doczeka... :unsure:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.