Rok produkcji 1977, więc jeśli powstała w Polsce, to rejestracja na SAMa. SAM ma mieć ramę (konstrukcję nośną) wykonaną samodzielnie. Nigdzie nie było napisane z czego ma być wykonane. Mogło być z ramy ciężarówki.
@jonek98 nie każdy potrzebuje 8-10 tonową przyczepę. Małych wywrotek jednoosiowych z papierami brakuje w Polsce, to i cena może być zawyżona.
A u mnie po sąsiedzku 160km stęka. Wszystko zależy od ziemi.
Jak będziesz robił tournée po dilerach to weź kogoś kto na chłodno z boku spojrzy na te ciągniki, komu nie zależy