Arion 410 i 420 ma 10cm większy rozstaw osi ale za to podnośnik 4.5t więc mniej niż w farmall M. Dopiero arion 430 to duża zmiana i można go porównywać do maxxum.
Od malucha całe koła, wytrzymalsze i ciut lepsze prowadzenie niż na tych jajowatych oponkach
Ewentualnie 13 od Sejacza
No gdzie od busa, bliźniaki na tył i luksus