Pracował na pierwszym roku ,na drugim zmienił firmę ,a na trzecim się zobaczy
Oprócz rucha... ,dobrze jest jak jest z kim się pokłócić , a przyjdzie taki dzień że nie będzie komu herbaty podać ,a co ,myślisz o domie starości ? ,a niby kto ci tam herbatę poda jak jeden z drugim nie narucha
a powiedz o jakie szarpanie chodzi? podczas jazdy, czy podczas zmiany półbiegi? czy może podczas zmiany kierunku jazdy rewersem? bo jak jeździłem to troche dziwnie zmieniał te półbiegi, a rewers na niskich prędkościach jest dość mocno agresywny i nie ma regulacji
Zdjęcia znajomych
Aby zobaczyć zdjęcia znajomych, musisz się zalogować.