To opryskiwacz samojezdny, moge dorzucic silnik elektryczny czy blok czy co tam bede chciał, ale w opryskiwaczu nie jest to potrzebne, tak czy tak się jedzie ścieżką. Pisałem koszty pod innym zdjęciem 🙂
Ja to wiem ale z czego ten standard wynika?
Mam podział na 3 metry i nieraz idzie 2,5 metra na zakład a nieraz 0,5 metra w przypadku sekcji na 9 metrów to już trochę tego zakładu za dużo by było a i ekonomicznie średnio.
Zdjęcia znajomych
Aby zobaczyć zdjęcia znajomych, musisz się zalogować.