To i c360 może zrobić. Ja jak przedstawicielowi powiedziałem jakie mam potrzeby i maszyny i ile mniej więcej godzin będę nim robił to się zaśmiał że wreszcie ktoś konkretny
Wątpię żeby mega była wydajniejsza skoro bęben główny jest mniejszy odnośnie średnicy i szerokosci. A aps to tylko bęben który przyspiesza przepływ materiału. Napewno ma wpływ na wydajność lecz główna odnośną jest bęben główny. Stare lexiony były jednak wydajniejsze od mego a mają to samo co ten evion