ubmnie w takiej samej jak na zdjęciu też się dyszel obraca i idzie elegancko za ciągnikiem, pare ładnych lat temu kupiłem ja w idealnym stanie teraz już ma spore ślady zużycia 😅
DF z około 2015 roku, i od samego początku męczą się z klima. Ja rozumiem że jak ktoś posmakuje wygody to się nie będzie cofał, jak mi się kiedyś przyjemnie pracowało MTZtem, tak teraz przyjemniej renowka. auto mam z klimatyzacją i nie kupił bym dzisiaj bez klimatyzacji. Kolejny ciągnik jak będę kupował to pewnie już z klimatyzacją, ale zwracam uwagę tylko, że ona taka niezbędna nie jest, a i tak sporo ludzi ma, a i tak niesprawna.
Zdjęcia znajomych
Aby zobaczyć zdjęcia znajomych, musisz się zalogować.