Pronar 82A + Przyczpepy
 

Pronar 82A + Przyczpepy

  • 5887 wyświetleń

Wyjazd do cukrowni po wysłodki :D
Jak myślicie ile może być na przyczepkach ?? :D





Rekomendowane komentarze

  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

A więc tak, @Cihu ta zielona przyczepa ma ładowność 8 ton.

@saherb netto I jak i netto II jest takie same a %SS jest 10

@przemusss123 wysłodki brałem z Cukrowni Werbkowice

 

@Skof masz rację, na przyczepach jest prawie 20 ton bez paru kg, z tym że śmiało jeszcze by ze 2-3 tony weszło jak bym na przyczepę wszedł i podeptał i w rogi po nasypywał ale takie przepisy są w tej cukrowni że nie wolno wchodzić na przyczepę podczas załadunku i nie można ugniatać i rozgartać <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

Ja jestem z Ulhówka, 50 parę km od Werbkowic :D A ty skąd jesteś??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • snopek4
  • 4 197

O tym co gość w nocy się Vektrą rozbił, podobno 3 drzewa ściął i na słupie się zatrzymał.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Panek
  • 0 193

No bez przesady z tymi trzema drzewami. Jedno średnicy 25-30 cm i słup oświetleniowy. Leży w szpitalu. Chyba mu się mocno śpieszyło.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marcinek16marcin
  • 19 706

dokładnie, chłopak nie żyje.. jak jechali w siedmiu to wiecie, i byli nietrzeźwi, chłopak chyba z alojzowa, a osoby które z nim jechaly w werbkowic.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

A więc tak, była okazja kupić wysłodki od cukrowni w sobotę po 50 gr + vat bez doliczania, a jak bym chciał wziąć z planowanych to bym miał przelicznik 17%, więc wolałem kupić niż swoje wziąć bo by mi z 15 ton jeszcze doliczyli <_<

Na największej górze do 6 zszedłem, a tak to 9 i gaz w podłodze :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Bafix
  • 0 532

Agresja wkoncu 82A żeby byly 2 pronarki by byl piekny zestaw chociaz jest i tak piękny :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pronarek82a
  • 1 925

Szczerze to ja od 20 pazdziernika nie uznaje pronarow. Bo to jest szajas szajs i jeszcze raz szajas. A na poczatku pazdziernika kupilem tura lc-3 z pronaru. Nawet nie pobawilem sie za duzo :unsure: Bo 20 pazdziernika silnik sie rozwalil

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Pronarek82a
  • 1 925

Szczerze to ja od 20 pazdziernika nie uznaje pronarow. Bo to jest szajas szajs i jeszcze raz szajas. A na poczatku pazdziernika kupilem tura lc-3 z pronaru. Nawet nie pobawilem sie za duzo :unsure: Bo 20 pazdziernika silnik sie rozwalil

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • xsc
  • 56 2214

ehh, jak sie dba takie ma ... czy jakos tak:P Trzeba bylo go chodz troche szanowac:) Jaki olej lales?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

31 ton cały zestaw ważył, to już jest trochę tego ale Pronar nie wymiękał przy takim tonarzu :D

Pronarek82a no co zrobić, Pronar składał ciągniki takie z rosyjskich części a wiadomo, co ruskie to ruskie, albo się uda albo nie. Nie wiadomo jak te serie P się sprawują bo jakoś mało tego jest, więcej Zetorów jest i ludzie boją się kupować Pronara. W mojej okolicy nie widziałem jeszcze Pronara z serii P ale Zefirków parę śmiga. Chętnie bym kupił tego Pronara P5 5135 albo 5235 ale mam za mało pola i jeszcze do tego te ceny płodów rolnych są śmieszne ;[

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj