Skocz do zawartości

griga

AgroTeam
  • Postów

    13576
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O griga

  • Urodziny 10/19/1982

Kontakt

  • Strona www
    http://
  • ICQ
    0

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Strzeganowice- Dolnośląskie

Ostatnie wizyty

111215 wyświetleń profilu

Osiągnięcia griga

  1. Mnie na infolinii zapytała pani czy mam gdzie zutylizować i tyle
  2. Ale tu nie o takie bzdury jak maski idzie. Robiłem 5545 i wiem że wiele nie było. Troszkę dało się kupić w czeskich sklepach. Tylko to było prawie 15 lat temu więc dziś może być jeszcze gorzej bo to swoje lata ma
  3. Wiem jak wygląda gwarancja w marketach, dostajesz nowe a stare do kosza. Lidl jak mi padła szlifierka to kazał od razu wyrzucić a oni już wysyłają. Co do mocy na bank ma mniej ale tak jak pisałem za 35zl nie oczekuję za dużo
  4. Szczerze to większość pierdół robię teraz Aku, ale głupie tematy gdzie trzeba energii wolę na kablu. Niby tego już mniej jak kiedyś ale zawsze padnie jak jest potrzeba.
  5. pod sklepami stoją naczepy wyprzedażowe i tam są różne pierdoły. Akurat szukałem akcesoriów basenowych i patrzę leżą 4 to kupiłem 3
  6. to są szlifierki na max rok i do kosza, wiem o tym. Ale za taką kasę i tak uważam że do okazjonalego użytku warto
  7. Taką też mam, choć szczerze to najczęściej małego używam aku z lidla. A to kupiłem jako taki zapas na zaś. 35zł to mniej niż paliwo aby jechać kupić jak się jakaś spali. Do siebie do Wrocławia też jedną biorę bo może raz w roku na ogrodzie się przyda a na wieś paliwo jest droższe aby podjechać i wziąc
  8. griga

    Szlifierki Biedronka.

    Szalone 35zl/szt Ciekawe po ile oni to kupują
  9. Ogólnie do tych starych wynalazkowych jest kłopot z częściami. Jak miałem 5545 to też nie wszystko było
  10. Takiego bym chciał ale w oryginale. Fajna zabawka. Już nawet szukałem w FR i był jeden ale nie szło sie dogadać
  11. Jak się sprawdza te wąskie kółko przy redlicy cx? Warto w to iść czy olać
  12. Mam, ale zbieram się do sprzedaży. Nie mam co nim robić
  13. Niestety skrzynia to jak w wielu takich maszynach kosztowna zabawka. I nie jest problemem to że ktoś poskłada z kilku tylko jak to zrobi. Jak użyjesz części ze złomu to będzie jak będzie. Nasz 3050 też jest "poskładany" bo kupiony z uszkodzoną, ale po dziś dzień skrzynia działa pięknie od już 11 lat
  14. Wiem, dlatego mam dwa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v