Ale tu nie o takie bzdury jak maski idzie. Robiłem 5545 i wiem że wiele nie było. Troszkę dało się kupić w czeskich sklepach. Tylko to było prawie 15 lat temu więc dziś może być jeszcze gorzej bo to swoje lata ma
Wiem jak wygląda gwarancja w marketach, dostajesz nowe a stare do kosza. Lidl jak mi padła szlifierka to kazał od razu wyrzucić a oni już wysyłają.
Co do mocy na bank ma mniej ale tak jak pisałem za 35zl nie oczekuję za dużo
Szczerze to większość pierdół robię teraz Aku, ale głupie tematy gdzie trzeba energii wolę na kablu. Niby tego już mniej jak kiedyś ale zawsze padnie jak jest potrzeba.
Taką też mam, choć szczerze to najczęściej małego używam aku z lidla. A to kupiłem jako taki zapas na zaś. 35zł to mniej niż paliwo aby jechać kupić jak się jakaś spali. Do siebie do Wrocławia też jedną biorę bo może raz w roku na ogrodzie się przyda a na wieś paliwo jest droższe aby podjechać i wziąc
Niestety skrzynia to jak w wielu takich maszynach kosztowna zabawka. I nie jest problemem to że ktoś poskłada z kilku tylko jak to zrobi. Jak użyjesz części ze złomu to będzie jak będzie. Nasz 3050 też jest "poskładany" bo kupiony z uszkodzoną, ale po dziś dzień skrzynia działa pięknie od już 11 lat