No dopiero skończyłem , nie ma czym oddychać idę leżeć odpoczywać teraz 😁
Tak samo widzę że u nas dużo się rzuca na drób teraz przerabiają obory stodoły i wrzucają drób także nawalone tego teraz jest jak grzybów w lesie to też pierdolnie pewnie zaraz bo co rusz ptasia grypa i inne wymysły
To już jakiś czas temu to było, Bułgarzy przerobili to na olej i popchneli dalej na Egipt