Skocz do zawartości

marulekk

Members
  • Postów

    3380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Północna Lubelszczyzna, LBI
  • Zainteresowania
    Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Ostatnie wizyty

15636 wyświetleń profilu

Osiągnięcia marulekk

Wielki Mistrz

Wielki Mistrz (14/14)

  • Dedicated Unikat
  • Very Popular Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat

Najnowsze odznaki

9.4 tys.

Reputacja

  1. Tutaj już odpoczywa bo się nażarł w czereśni 😁
  2. @szymon09875 obejrzałem twoją twórczość na tiktoku z prasą 😛 O są czereśnie to i wybawca rolnictwa kołodziejczak gdzieś tam musi być na czereśni
  3. Ja już prezent dostałem na dzień ojca 😁
  4. Ja właśnie z torfowisk wracam PO koszone piękny zachód słońca.
  5. Zapowiadali takie burze a tu nic nawet chmury w zbytnio nie było wszystko gdzieś tam na Białoruś poszło
  6. No dopiero skończyłem , nie ma czym oddychać idę leżeć odpoczywać teraz 😁 Tak samo widzę że u nas dużo się rzuca na drób teraz przerabiają obory stodoły i wrzucają drób także nawalone tego teraz jest jak grzybów w lesie to też pierdolnie pewnie zaraz bo co rusz ptasia grypa i inne wymysły To już jakiś czas temu to było, Bułgarzy przerobili to na olej i popchneli dalej na Egipt
  7. U nas na wiosce widzę też ludzie już z bydła poschodzili normalnie dwóch małych krowiarzy na mleko i dwóch na opasy gospodarzy mają i to wszystko z bydła Parno gorąco wilgotno wszystko paruje nie da się w ogóle pracować a jak głupi za wywóz obornika z obór się wziąłem
  8. Tydzień źle się zaczyna,Z rana bida nastała , brojler mi zdechł tyle mięsa w pizdu... pewno z gorąca i przerostu masy mięśniowej bo to kwadraty z dwoma nogami Od 11 burze nadają
  9. Postępowi rolnicy to teraz tylko w pryzmy robią 🙋😉😛😛
  10. I po co ty tam pojechał tłok gorąco tylko człowiek nerwa dostanie i zmęczenie dopadnie Bez piwa w tak gorący dzień to nie robota
  11. No nic, czas jechać siano POgrabić i PObelować Może Trzaskowski kupi do zoo😁
  12. A jaki kwik upaińcóf i lewaków teraz jest 🙆
  13. Ale już smaży ☀️
  14. A ten miastowy to z jakiego miasta jeśli mogę zapytać bo jak z miasta typu Biała Podlaska bądź coś podobnego to żaden z niego miastowy 😁
  15. Czemu posciągałeś boki maski, brzydko wygląda No to buduj w górę... Wieżowiec 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v