Skocz do zawartości

marulekk

Members
  • Postów

    3380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Północna Lubelszczyzna, LBI
  • Zainteresowania
    Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Ostatnie wizyty

15637 wyświetleń profilu

Osiągnięcia marulekk

Wielki Mistrz

Wielki Mistrz (14/14)

  • Dedicated Unikat
  • Very Popular Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat

Najnowsze odznaki

9.4 tys.

Reputacja

  1. Rysiek Nie płakusiaj Ukraina pomoże nam jak będzie brakować zboża Nie umrzemy z głodu Właśnie się dowiedziałem że nasz umiłowany proboszcz zarządził że będzie w sobotę odpust bo w niedzielę nie bo nie Ja pier**lę Coś czuję że same babki tylko będą w sobotę
  2. Tutaj już odpoczywa bo się nażarł w czereśni 😁
  3. @szymon09875 obejrzałem twoją twórczość na tiktoku z prasą 😛 O są czereśnie to i wybawca rolnictwa kołodziejczak gdzieś tam musi być na czereśni
  4. Ja już prezent dostałem na dzień ojca 😁
  5. Ja właśnie z torfowisk wracam PO koszone piękny zachód słońca.
  6. Zapowiadali takie burze a tu nic nawet chmury w zbytnio nie było wszystko gdzieś tam na Białoruś poszło
  7. No dopiero skończyłem , nie ma czym oddychać idę leżeć odpoczywać teraz 😁 Tak samo widzę że u nas dużo się rzuca na drób teraz przerabiają obory stodoły i wrzucają drób także nawalone tego teraz jest jak grzybów w lesie to też pierdolnie pewnie zaraz bo co rusz ptasia grypa i inne wymysły To już jakiś czas temu to było, Bułgarzy przerobili to na olej i popchneli dalej na Egipt
  8. U nas na wiosce widzę też ludzie już z bydła poschodzili normalnie dwóch małych krowiarzy na mleko i dwóch na opasy gospodarzy mają i to wszystko z bydła Parno gorąco wilgotno wszystko paruje nie da się w ogóle pracować a jak głupi za wywóz obornika z obór się wziąłem
  9. Tydzień źle się zaczyna,Z rana bida nastała , brojler mi zdechł tyle mięsa w pizdu... pewno z gorąca i przerostu masy mięśniowej bo to kwadraty z dwoma nogami Od 11 burze nadają
  10. Postępowi rolnicy to teraz tylko w pryzmy robią 🙋😉😛😛
  11. I po co ty tam pojechał tłok gorąco tylko człowiek nerwa dostanie i zmęczenie dopadnie Bez piwa w tak gorący dzień to nie robota
  12. No nic, czas jechać siano POgrabić i PObelować Może Trzaskowski kupi do zoo😁
  13. A jaki kwik upaińcóf i lewaków teraz jest 🙆
  14. Ale już smaży ☀️
  15. A ten miastowy to z jakiego miasta jeśli mogę zapytać bo jak z miasta typu Biała Podlaska bądź coś podobnego to żaden z niego miastowy 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v