Skocz do zawartości
Goncarek

Słyczeliście o kombajnie valtry???

Polecane posty

Goncarek    0

Ostatnio oglądałem filmiki na youtube i przez przypadek znalazłem takie coś :D .

Co o tym myślicie?

ducho    0

Prawdopodobnie sprzedają je (i chyba produkują) w Brazylii. Kiedyś widziałem brazylijską stronę Valtry i tam zupełnie inna gama ciągników i maszyn była niż u nas. I na dodatek wszystkie żółte :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te kombajny raczej nie są produkowane na Europę, na pewno produkują je na Amerykę.

brzozak2    236
Mf są dostępne w europie jakieś z pół roku temu widziałem jak wieżli takiego na ukrainę :D

nie pomyliles z beta?? troche podobne sa, gdzies na stronie agco czytalem, ze nie sa produkowane, ani rozprowadzane w europie. byc moze ktos ze stanow sprowadzil

Lukasz4255    2

W 100% to był ten kombajnik poznałem po tym bo ma zupełnie inny kształt zbiornika ziarna(nie wiem czy nie sztywny) i zdaje się że jest krótszy od bety. Nie mam pojęcia czy jest oferowany w Europie ale na youtube można znaleźć filmiki tego mf z kontynentu :D

skiet135    5

Ten kombajn jest zrobiony na bazie kombajny Gleaner firma ta należy do AGCO a kombajny tej firmy sprzedawane są chyba tylko w Ameryce ;)

BartekPL    76

Te kombajny valtry są chyba nie za dobre??

Edytowano przez brzozak2
promuje %%%

Ja pierwszy raz widzę kombajn valtry do MF jest bardzo podobny może kiedyś zostanie wprowadzony na nasze rynki ciekawe ile będzie kosztował czy będzie droższy od MF czy NH.

jd1177    0

te kombajny valtry to raczej wynika z połączenia firmy z firmą produkującą kombajny na skandynawię(Sampo) http://www.konedata.net/sampo3045.htm tu macie link i zobaczcie że są podobne...... :) :) :) te kombajny mają silniki SISIDIESEL- takie jak w valtrach i w tych Sampo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się