Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marian7k

Ford 6610

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ford
marian7k    14

Witam.

Mam pytanie dotyczące ciągnika Ford 6610 4x4.

Chodzi mi o szybkość jazdy na biegach polowych. Wydaje mi sie że są zbyt wolne nie nadające się do prac polowych. Jest to skrzynia "4" -szosowe, polowe oraz żółw i zając. Czy to normalne czy mozę wynik jakiejś usterki??

drejsyk    0

ten typ tak ma jak masz biegi polowe i szosowe to na polu pracuje sie szosowymi rzadko wchodze na polowe mam trupy fordy nie narzekam miedzy 4 polowom a 1 szosowom jest mala roznica tak samo jak w C360 zadko pracuje sie polowymi zresztom malo ktury ciagnik ma tak zeby mozna bylo pracowac polowymi to sa biegi do soecyjalnych prac

pioter    45

robiłem trochę takim na praktykach to na 3-4 polowej głęboszowałem, reszta na szosowych...z tego co pamiętam to miał dobrze ze stopniowaną skrzynie biegów.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Webson_
      Witam. Posiada ktoś na gospodarstwie ciągnik serii MB-trac? Chodzi mi tu o przedni tuz do niego, jak wykonać?
    • Przez Blusik
      Witam 

Mam silnik 1HC102 po remoncie (jeszcze na dotarciu) na nowym tłoku z PRL. Otóż gdy uruchomie silnik wszystko działa itp. Ale jak silnik jest nagrzany wydaje mi się za bardzo to nawet filtrem szczeliowym nie moge zakręcić. Za zimny zakręca lekko a jak jest rozgrzany to trzeba się silować z zaworem. Silnika po zgaszeniu nie da sie odpalić trzeba w 2 osoby. Samemu nie dam rady poprostu troche przekrece i już nie umiem przegwałcić . Niewiem czy winna jest dawka paliwa czy może regulacje wytrysku trzeba przeprowadzić. Jeśli tal to pod którym ma byc wtrysk miedzy PP 2000 a GMP w którym miejscu miejscu połowa, 3/4?. Z drugiej strony wydaje mi się,ze jak soe.nagrzeje na manometrzr pokazuje 0bar ciśnienia oleju na wolnych a na gazoe chyba z 1 jak jest zimny pokazuje z 4 bar a na wolnych z 1 i grosz. Czy tu tez cos trzeba regulować? Pozdrawiam
    • Przez majak
      Mam pytanie do posiadaczy ciagników Fiatagri, na co zwrócić uwagę przy zakupie ciągnika tej marki, jak wam się sprawują?
      Chcę kupić coś z serii 70-90, 80-90 lub 90-90 i z tego co się orientuję to wszystkie mają silnik Iveco.
    • Przez UrsusowyRolnik
      Co sądzicie o tych ciągnikach? Dopiero dziisaj ze AGCO coś takiego wypuściło może mi ktoś o nich coś powiedzieć?
    • Przez adasmaratonczyk
      Witam posiadam fordson super major z 1963r i mam problem z pompa paliwowa, proszę o pomoc czy można znalesc gdzieś ja do kupienia lub zamiennik.