Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dziki97    0

Witam rozważam budowę włóki 4 metrowej coś na wzór  Doublet Record. Być może macie jakieś lepsze wynalazki które można zrobić tanim kosztem a dobrze wyrównają ziemie po orce. Wiem ze można kupić za nie duże pieniądze włóki łąkowo-polowe ale obawiam się że na moje ziemie jest ona zbyt lekka. jeśli macie jakieś fajne wynalazki to proszę o fotkę :) pozdrawiam 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam zauważyłem, że bardzo dużo ludzi robi włóki do pługa i przeważnie każdy ma równolegle do pługa tą włókę. I tu pytanie lepiej robic włóke ciągnięta za pługiem czy taką co jest równolegle? Chodzi o to aby za jednym przejazdem zaorać i wyrównać pole, aby potem zestawem uprawowo-siewnym od razu w to siać. Mile widziane zdjęcia i wymiary . Z czego najlepiej taką włókę zrobić? Pług zagonowy 4 skiby, ziemie średnie
      Z góry dzięki
      Pozdrawiam.
    • Przez RolnikzPodlasia123
      Witam. Mam zamiar kupić włókę łąkowo polową i nie wiem jak szerokość bedzie odpowiednia do 100 konnego traktora 6 czy 8m?

• Przez dawid141413
      Witam interesuje mnie włóka łąkowa 6m, prosiłbym o opinie użytkowników oraz jaka jest godna polecenia
    • Przez luisaifer
      Witam . Planuje zakup nowego wału typu Croskill z włóką . Jak na razie najbardziej spodobał się Rolmako a w drugiej kolejności jest Expom . Chciałbym poznać opinie może ktoś coś zasugeruje a może też ktoś by polecił jakąś dobrą używkę zachodnią . Szerokość tak 5,2 m w tych okolicach .
    • Przez pawel7711
      Sprzedam brony 3  wraz z włóką nie  pogięte nie spawane
      https://www.olx.pl/oferta/brony-3-CID757-IDsYe51.html#f8ecb12d05
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.