Skocz do zawartości
luisaifer

Szukam wału Croskill z włóką

Polecane posty

luisaifer    4

Witam . Planuje zakup nowego wału typu Croskill z włóką . Jak na razie najbardziej spodobał się Rolmako a w drugiej kolejności jest Expom . Chciałbym poznać opinie może ktoś coś zasugeruje a może też ktoś by polecił jakąś dobrą używkę zachodnią . Szerokość tak 5,2 m w tych okolicach .

luisaifer    4

Wygląda że juz trochę przerobił Rolmako nowy kosztuje koło 30 tysięcy więc nie opłaca to się :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolnikzPodlasia123
      Witam. Mam zamiar kupić włókę łąkowo polową i nie wiem jak szerokość bedzie odpowiednia do 100 konnego traktora 6 czy 8m?

• Przez nowak28011997
      Witam, mam zamiar kupić kilka cielaków z okolic Starogardu Gdańskiego. Na olx jest kilkanaście ogloszeń z tamtych okolic. Czy ktoś kupował tam cielaki? Jak ze zdrowotnością, przyrostami? Jakiego pochodzenia są te byczki i jałoweczki?
    • Przez larysto
      Witam. 
      Zastanawiam się nad kupnem wałka przegubowo-teleskopowego szerokokątnego. Jakie macie doświadczenia i jaka jest Wasza opinia, czy jest sens w taki inwestować, czy spokojnie wystarczy  tzw. zwykły. 
    • Przez rolkam72
      Witam.Ostatnio interesuje się kupnem zastępcy mojego c 360 i znalazłem jakoby pomocnika jakim miał by być Renault 95.12TX lub Renault 75.14 
      I tu moje zapytanie do użytkowników tych pojazdów jak z awaryjnością , spalaniem oraz dostępem i ceną części , co nieco już zasięgnąłem informacji i chciałbym się jeszcze dowiedzieć coś więcej o tym sprzęcie.
      Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi.

• Przez eddi87
      Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie zakupu wału strunowego podwójnego 2,1m pod kultywator oraz c360. Zastanawiam się które rozwiązanie będzie lepsze, czy wał na łańcuszkach czy dociskowy? Moje obawy płyną z tego czy c360 poradzi sobie z wałem dociskowym, ziemia 1 oraz 2 klasa. Oraz czy np można któryś z nich podpiąć bezpośrednio pod ciągnik z pominięciem kultywatora?