MateuszModywider

Swap silnika TZ4K14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tz4k14

Witam grono forum icon_e_smile.gif
Jako ze sezon powoli dobiega końca i zima zbliża się małymi krokami po wielu rozmowach z tata doszliśmy do wniosku ze w naszym łamańcu brakuje mocy i oto pytanie czy są wśród nas osoby które wstawiały większe silniki do TZ i ile było przeróbek by spasować je ze skrzynia.
Obecnie rozglądam się za silnikami z Isuzu 1.7 bądź daihatsu 1.0 diesel wolnossący czy owe silniki będą współgrały ze skrzynia teka ???
Mile widziane inne propozycje icon_e_smile.gif

Witam mój kuzyn ma taki traktorek i z obserwacji to powiem Ci ze nie ma sensu swap bo ten ciagnik jest za lekki Czasem jak jechał do góry to siedzieliśmy na przednich blotnikach żeby miał przyczepność Ale to tylko moje zdanie Teraz kupił sobie jakiegoś małego chyba Yanmara czy coś w tym stylu Bo tamen to jednak za słaby i za lekki jest.

Sprawa wygląda w ten sposób ze oryginalny silnik się rozleciał remont to jakieś 3tys zł  tydzień temu zamontowaliśmy nowy zawias ze wspomaganiem który tez nie był tani poza tym części  do tego traktorka SA strasznie drogie  a zależy mi na podratowaniu go bo super sprawdza się w naszych terenach górzystych :)

Wiadomość z agroFakt.pl

kaczor4011    4

Kiedys widzialem z silnikiem c330. Wlasciciel mowil ze musial dorobic flansze laczaca silnik ze skrzynia. O silnikach z auta zapomnij. Sa to silniki wysokoobrotowe.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Skroll123
      Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 
    • Przez majak
      Pytanie do użytkowników Fiata - gdzie jest zlokalizowany czujnik świateł stop. Patrzyłem pod kierownicą, w obrębie pedału hamulca, ale nie nie znalazłem.
    • Przez Grzegorz`
      Witam  może macie  jakiś pomysł jak to inaczej zrobić lub ktoś spodkał się z takim problemem ma do wymiany stabilizatory boczne w zetor forterra te oryginalne nie wytrzymują 

• Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:
    • Przez krzysiekziolo
      Witam. Posiadam Fotona 504 i chciałbym zaprzeczyć złym opiniom tych ciągników. Mam go co prawda od pół roku, ale są osoby na tym forum, które też mają podobny sprzęt i na pewno przyznają mi rację, że te ciągniki są bardzo dobre.

Przesyłam link do filmu z moim fotonem:

Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem ciągników marki Foton to chętnie pomogę w kontakcie z dealerem oraz w załatwieniu innych spraw związanych z zakupem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.