Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gotchisc    52

kolego zakop rurę w ziemie , żaden tlumnik nie da takiego efektu , odezwij się pw podesle zdjęcie jak u mnie serwis to zrobił ,jest cicho i o to chodziło

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bananek
      witajcie. wprowadzilem cieleta do kojcow po wiekszych bykach i nie otrafia pic z poidla. tzn pic potrafia, ale maja za male nosy aby je wcisnac. co robic? myslalem, ze jak beda spragnione to same znajda co i jak, a tu stoja i becza. czekaja, az im nacisne i naleje wody. na jezyczek przykrecic talerzyk czy zmienic poidlo na inny typ? mialem kiedys te z plywakiem ale o kant d. je rozbic. ciagle sie zacinal ten mechanizm jak w spluczce.
    • Przez Filipo
      Witam.
      Chciałbym Was zapytać jakie światło zainstalować u siebie w oborze???
      Myslałem na coraz bardziej popularnymi świetlówkami, ale czy to dobry wybór? Pytanie jeszcze jakby świetlówki to jakie???????
    • Przez rafffffff
      Jakie zbiorniki(schladzlniki) waszym zdaniem sa najlepsze tzn firma, czy plaskie okragle sa lepsze od wysokich okraglych(tempo schladzania), najczestsze awarie, czy warto kupic starsze zbiornik czy nowe,itd.....co komu przyjdzie na mysl z uzytkowaniem zbiornikow:)pozdrawiam
    • Przez sawyer23
      Witam.Czy w wiacie bez pozwolenia do 50m2 moge hodowac bydło?
    • Przez boa631
      Hej mam zamiar przerobic byczki z uwieziowki na kojce luzem na glebokiej.  Powiedzcie mi czy wymiar kojca 6.4 m na 4 m da rade pomiescic 10 duzych bykow do konca opasu czy musi byc wiekszy. A jakie wy macie wielkosci i ile sztuk doroslych tam sie miesci. Prosze o podpowiedzi. Wiem ile m2 powinno byc ale nigdzie nie moge znaleźć jaka jest szerokosc dla jednego opasa przy korycie paszowym.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.