Skocz do zawartości
ReKoRd022

Hala udojowa Sac trwałość

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hala
ReKoRd022    0

Witam jestem na etapie budowy obory dla krów mlecznych budynek ma być wyposażony w halę udojową rybia ość 2x6 i mam pytanie 

do forumowiczów ktoś miał może styczność bądź może posiada hale SAC ? czy te hale są godne polecenia czy są to tzw. jednorazówki ?

Pozdrawiam Rafał.

ReKoRd022    0

Hala po regenerqcji z nową elektroniką aparaty unico II z pomiarem z serwisem nie było by problemu jest 24h na dobę i jeszcze przedstawiciel mi tłumaczył że obecnie nie robi się automatow myjacych na gorąco wodę tylko zimną wodę i płyny kwasowe i zasadowe wystarczą.

Wiadomość z agroFakt.pl

kalin84    0

Też stoje przed takim wyborem. Serwis w okolicy to tylko GEA i Euromilk. Ale cena gea 2x7 z pomiarem i automatycznym odłanczaniem to 200 tysi netto. Polanes za 100 bedzie ale serwis 60 km

ReKoRd022    0

Też mam dylemat westfalia i delaval wychodzi drożej u mnie w okolicy dużo ludzi na Saca się decyduje tylko nie nikogo kto by posiadał dłużej te hale.

ReKoRd022    0

Odświeżę temat nie ma jeszcze forumowicza co mógłby powiedzieć coś o tej produktach tej firmy cena korzystna ile ludzi tyle wersji

jedni że hala fajna znowu inny uważa że jedno razówka tylko delaval lub westfalia w niedługim czasie będę musiał podjąć decyzje.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się