Skocz do zawartości
ReKoRd022

Hala udojowa Sac trwałość

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hala
ReKoRd022    0

Witam jestem na etapie budowy obory dla krów mlecznych budynek ma być wyposażony w halę udojową rybia ość 2x6 i mam pytanie 

do forumowiczów ktoś miał może styczność bądź może posiada hale SAC ? czy te hale są godne polecenia czy są to tzw. jednorazówki ?

Pozdrawiam Rafał.

rolstudent    104

A chcesz nową czy używana? Hale dobre. Doilem na niej na praktychach. Patrz tylko serwis

ReKoRd022    0

Hala po regenerqcji z nową elektroniką aparaty unico II z pomiarem z serwisem nie było by problemu jest 24h na dobę i jeszcze przedstawiciel mi tłumaczył że obecnie nie robi się automatow myjacych na gorąco wodę tylko zimną wodę i płyny kwasowe i zasadowe wystarczą.

Wiadomość z agroFakt.pl

kalin84    0

Też stoje przed takim wyborem. Serwis w okolicy to tylko GEA i Euromilk. Ale cena gea 2x7 z pomiarem i automatycznym odłanczaniem to 200 tysi netto. Polanes za 100 bedzie ale serwis 60 km

ReKoRd022    0

Też mam dylemat westfalia i delaval wychodzi drożej u mnie w okolicy dużo ludzi na Saca się decyduje tylko nie nikogo kto by posiadał dłużej te hale.

ReKoRd022    0

Odświeżę temat nie ma jeszcze forumowicza co mógłby powiedzieć coś o tej produktach tej firmy cena korzystna ile ludzi tyle wersji

jedni że hala fajna znowu inny uważa że jedno razówka tylko delaval lub westfalia w niedługim czasie będę musiał podjąć decyzje.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agrolat
      Witam Przymierzam się do stawiania garażu blaszanego o wymiarach 9x7. Potrzebował bym namiarów na firmę która wykona ten budynek solidnie. Woj.Lubelskie
    • Przez Tatara
      Mam takie pytanie. Mam 17 lat czy rodzice mogą przepisać na mnie pole?
    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Planujemy wykonać płot wokół chlewni tak aby spełniał wymogi bioasekuracji. Moje pytanie jest takie: Z czego płot może być wykonany? Musi być zrobiony z betonu? Pozdrawiam
    • Przez kacper9540
      witam spaliła mi się obora i garaż chciałem się zapytać ile mogę dostać zapomogi od gminy itp.
      a jeszcze wzór podania
    • Przez 840719
      Witam,
      mam pytanie odnośnie zakupu ziemi i założenie siedliska. 
      Mam 34 lata, urodziłam się na wsi więc "klimat wiejski" nie jest mi obcy. 
      Po liceum przeniosłam się do większego miasta i zaczęłam studiowanie (kierunek nie związany z rolnictwem).
      Studia skończone, jest wykształcenie wyższe, jest praca, jednak nadal "coś ciągnie" poza miasto. 

Przejrzałam działki rolne i w oko wpadła mi taka o wielkości 65 arów z możliwością podłączenia wody i prądu.
      Według ustawodawcy muszę być "rolnikiem" aby zakupić taką działkę. 
      Czy w takiej sytuacji wystarczy tylko abym posiadała ukończone studia podyplomowe o kierunku rolnictwa (???)
      a przy ewentualnym zakupie sprzedawca zgłosił to do ANRu??

pozdrawiam i dziękuje za pomoc
      Monika

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.