Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mariusz190

ile można zapłacić za agregat??

Polecane posty

WHATEVER

mariusz190    0

witam,

więc jak w temacie kolega ma agregat uprawowy 3.30 Lech krośniewice

jest to roczny agregat który pracował na 40 ha w bardzo dobrym stanie

ile można za niego zapłacić??

bo on nie wie ile wziąść a ja nie wiem ile mu mogę dać??

rozal22    15

jeśli on mówi że nie wie ile za ten agregat... to żebyś sie nie zdziwił że sie rozmyśli.... tacy ludzie to są marni do sprzedaży.

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor    3

jak jest w dobrym stanie to mozna dac troche wiecej jak połowa

mariusz190    0

nie nie mam fotek ale on się prawie wogóle nie różni od nowego :P

prawie to mam na myśli że ten ma rok a nowy to nowy :P

yacenty    565

o i moj kombiak dzis poszedl

klient sie dopatrzyl ze mam zgiety jeden walek a ja tego przez 3 lata nie zauwazylem, chcial zeby mu dac rabat z tego tytulu ale i tak stanelo na 4500

wlasnie znalezlem lecha 4.2m nowke na allegro za 10999, wiec mysle ze 3.2m uzywka roczna to jest wart tak okolo 5-5.5tys

marcin974    25

To jest oferta godna uwagi -to ja rok temu w grudniu dalem 10tys za lecha 4,2m :P

teraz pewnie ze 12tys diler krzyknął by za niego...

EDIT

a co Ty Jacku na to:

http://www.allegro.pl/item334660034_agrega..._agro_masz.html -szósta fota :P

Delikatyny niby jest ale za to bardzo lekki -zator smigałby idelanie B)

Moze wyszedł by Cie 8,5-9tys ale nowy to zawsze nowy...

yacenty    565

ojciec wlasnie rano mial jechac do ich lokalnego dilera, obejrzec i podpytac co i jak,

slyszalem jednak ze one sa za***iscie delikatne a poza tym sasiad kupil 4.2m (uprawowy) do 16145 i juz w pierwszym dniu mial przecieki z hydrauliki a nastepnego dnia cos sie polamalo :P

tak sie zastanawiam jaki on siewnik na siebie bedzie w stanie podniesc - niby racja ze nowe to zawsze nowe i proste i szczele powinno byc, ale z 2. strony agro-masz powstal w 2005roku wiec mozna rzec ze zero doswiadczenia maja

zetor    3

doświadczenie doświadczeniem ale gdy by sie starali to wszystko sie da dobrze zrobić żeby odbiorca był zadowolony.

yacenty    565

no i cena robi swoje, znalazlem dilera co tam jakos bez vatu, gdzies tam i wychodzi kolo 7700 z tym ciezkim walem z tylu, jako kontr kandydat jest agregat z pomu brodnica ale to juz 11tys netto:P

marcin974    25
ojciec wlasnie rano mial jechac do ich lokalnego dilera, obejrzec i podpytac co i jak,

slyszalem jednak ze one sa za***iscie delikatne a poza tym sasiad kupil 4.2m (uprawowy) do 16145 i juz w pierwszym dniu mial przecieki z hydrauliki a nastepnego dnia cos sie polamalo :P

tak sie zastanawiam jaki on siewnik na siebie bedzie w stanie podniesc - niby racja ze nowe to zawsze nowe i proste i szczele powinno byc, ale z 2. strony agro-masz powstal w 2005roku wiec mozna rzec ze zero doswiadczenia maja

A czy na pewno to był ex-pomu? może Agro-Factory czy cos w tym stylu B) -chociaż jak przejęło go 160kucy to wszystko możliwe :P

Chcesz to mogę probic foty swojemu i naprawdę (według mnie) delikatnie to on nie wygląda B)

yacenty    565

właśnie miałem narade z ojcem decyzja zapadła - bierzemy U644 z POM Brodnica, teraz tylko musze podzwonic po dilerach i wyrwac jak najlepsza oferte i obczaic wszelkie opcje jakie sa dostepne dla tego agregatu.

ale o tym juz pisze w innym watku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawca936
      Witam forumowicze. Zastanawiam się nad zakupem agregatu bronowego.  Mam okazyjnie możliwość zakupu agregatu z 2 polową broną ciężką i pojedynczym wałem strunowym na końcu o szerokości 2.1 m. Mam ciężką rędzinę do uprawy jak myślicie jest odpowiedni do C 330 ? 
    • Przez Wojtek026
      Czy ktoś posiada brony woprol mega 4 polowe 5,6m jakie opinie czy warte tej ceny czy pola bron o szerokości 130cm są dużo lepsze od standardowych bron na mój gust szersze pole zostawia równiejsze  pole czy warte tej ceny
    • Przez stasiex
      Bardzo jestem ciekawy jakie agregaty uprawowe dobieracie do swoich ciągników.

U mnie jest tak:

Unia Grudziądz Kombi B 2,8 m - pracuje z Zetorem 7211. (Uważam, że z 3 m też dałby radę, ale kupiliśmy węższy ze względu na transport po ulicach w mieście).

Kiedyś mieliśmy agregat Uni 2,8 z jednym wałem i ciągnęła go 360.
    • Przez Wojtek026
      http://www.bomet.pl/oferta_tekst-24.html
      jakie Wasze zdanie na temat tego agregatu warto się w to pchać? cenowo są jakieś promocje na to zawsze to na hydraulice po szosie wygodniej ganiać i masa większa, a jak oceniacie robotę takiegi agregatu bez przedniego wałka 4 rzedy zębów i 2 wałki na łańcuszkach, ziemie mam lekkie
    • Przez ROLNIK7
      Witam, jestem zainteresowany kupnem agregatu uprawowego o szerokości 3.20 na gliniastą ziemię 4 klasy. Konkretnie zastanawiam się nad agregatem Dziekan z podwójnymi wałkami na docisku lub podobnym z Bometu bez docisku. Teraz pytanie który z tych agregatów jest wytrzymalszy, no i czy ten docisk daje jakiś lepszy efekt. Dodam że cena tych agregatów jest zbliżona. Liczę na waszą pomoc.