york2002

Ile i czego dla opasów?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam. Drodzy AgroFotowicze czy istnieje jakiś preparat do zwalczania much u bydla gdzie nie trzeba wyprowadzać zwierząt z pomieszczenia?
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie koledzy mam takie jak karmić  młode jaloszki, ma krowy 
      Daje wyslodki buraczane większym 8 miesięcy  3 łopatki tych  sano  wyslodek  buraczanych  mokrych  na 2 sztuki 
      1 łopatka osypke pełnoporcjowej  
      I siano do woli i tak 2 razy dziennie 
      Czy jak daje taką dawkę  to nie powinienem  utuczyc  jaloszek 
      Mniejszym daje  1,5 łopatki na 3 sztuki  wyslodek  
      Jak wy i czym karmicie 
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.

Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć
      Ktoś wie ile czasu po zgłoszeniu online padnięcie cielaka jest na dostarczenie paszportu?
      I zgłosiłem o duplikat kolczyków dla bydła, mam czekać na korespondencję czy jechać do agencji? 
      Wszystkie zgłoszenia rozpatrzono pozytywnie
    • Przez Makq
      Wczoraj chciałem przeprowadzić byka 7 miesięcznego i porwał mnie i wpadł pod przetrzasalka do siana .od tej chwili nie chce poderwać się na przednie kopyta. Weterynarz twierdzi iz ma może przylega naciganie te lub naderwane sciegna. Złamań nie stwierdził.  Co mam robić jak długo tak ma leżeć?  Wczoraj próbowałem go podnieś w 4 osoby ale nie utrzymywał się wcale na przednich łapach.  Weterynarz  dał mu królowe oraz przeciwbólowe na 48h. Bardzo proszę o pomoc
      Poradę. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.