Skocz do zawartości
Jozek1935

John Deere 6630Premium

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Jozek1935    0

Witam.Planowałem zakup nowych ciągników.Ale wszystkie nowe ciągniki muszą jeździć na adblue,a to dla Mnie za dużo.Więc zdecydowałem się kupić używany ciągnik rolniczy"John Deere 6630Premium"
Właśnie dlatego chcę poznać Wasze opinie na temat tego ciągnika.Jestem bardzo ciekawy jakie według Was ma zalety i wady 6630Premium.Pozdrawiam.

damianzbr    977

jozek, ale czego za dużo? To raczej same plusy jeśli zalejesz adblue i ciągnik będzie ważył więcej, bierz nówkę funfel ja ci to mówię. :D

Oj coś czuję że brakuje tu twardej ręki bonifacego z PGRu który twardą ręką zaprowadził porządek w temacie

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2781-jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-w%C5%82asne-gospodarstwo-nie-maj%C4%85c-nic/page-18?do=findComment&comment=1857455

Jozek1935    0

Ja tam wolę 6630Premium.Wszystko ładnie pięknie,ale nie mam zamiaru wydać na ciągnik około 300 tyś.A potrzebuję jeszcze dwóch ciągników pomcniczych i kombajn zbożowy.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    977

Uuu, widzę szyjesz grubymi nićmi i wysoko mierzysz no no. Co tam JD, bierz F1 936 i lexa do kompletu. Na symulatorze będzie kozak że hoho.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się