Skocz do zawartości
krystianr

Rigs of Rods

Polecane posty

zetor5321    1

chyba był taki temat

to jest to co zetorkiem sie jeździ z przyczepą bali i itp.

dobrze kojarzę

Marcincho    95

Kiedyś na HTS coś wspominał ktoś o tej grze, o ile dobrze pamiętam to dość ciekawa fizyka jazdy była w tej grze i jeździło się w niej ciężarówkami (ale nie wiem czy tylko nimi czy były też inne sprzęty), w grze chyba nawet oddzielne sprzęgło było xD

Ursusc385    515

To jest typowa gra do przewozenia ładunków chcąc miec zetory i k-700 to trzeba je zainstalowac (latwo sie to robi bo tylko rozpoakowac plik i do jednego folderu wkleic) :P tu macie kilka screenow http://simtractorpl.net/gallery/Rigs-of-Ro...ods-cat_c28.htm polowa screenow jest moich

a tu link do downloadu http://repository.rigsofrods.com/ gra jest darmowa

klama    4

a mam pytenie . jak tam strowac moze macie jakies klawiszologie ? lub mozecie opisac co i jak . bardzo bym prosil

ferguson235    0

Mam problem z ta gra wczoraj jeszcze mi dzalala a dzis nie co sie stalo jaki problem moze byc ??? pilne

Zetor5340    1

Mam pytanko.. pobrałem gierke, fajna jest, nagrałem się juz wszystkimi pojazdami ale jak np biorę ciągnik siodłowy i chce do niego podczepić naczepe to skąd ją wziąć?? bo jej na całej mapie szukałem i nie ma..

Arni    1

Przy garażu, albo niedaleko niego jest taki plac i tam stoi takie czerwone cos podobne do telewizora podchodzisz pod to i później się włączy wybieranie przyczep :lol:

Zetor5340    1
Przy garażu, albo niedaleko niego jest taki plac i tam stoi takie czerwone cos podobne do telewizora podchodzisz pod to i później się włączy wybieranie przyczep :lol:

Takie cuś z ziemi co wystaje?

DawidMalw    1

Gra nawet fajna tylko ciezko jest wgrac nowe maszyny(w SimTractorze bez problemu to robilem),a tu to ciezko.Dlugo sie rozklada dźwigi,straz itp. Ale tak to spoko.

Ps:Jesli ktos wie jak wgrac to niech napisze na PW,gg lub tutaj

Zetor5340    1
Gra nawet fajna tylko ciezko jest wgrac nowe maszyny(w SimTractorze bez problemu to robilem),a tu to ciezko.Dlugo sie rozklada dźwigi,straz itp. Ale tak to spoko.

Długo sie rozkłada bo to tak jak w realu, wszystko masz, sprzęgiełko, gazik, hamulec i te inne bajery. właśnie tak fajnie.

ferguson235    0

Długo sie rozkłada bo to tak jak w realu, wszystko masz, sprzęgiełko, gazik, hamulec i te inne bajery. właśnie tak fajnie.

potwierdzam wypowiedz @zetor5340 chociaz w grze maszyny dlugo sie rozkladaja to za to jest wszystko jak w prawdziwym samochodzie. :lol:

ferguson235    0
A jakie to ma wymagania bo pobrałem i coś mi sie tnie

Wymagania:

# P4 or equivalent AMD at 2GHz or more, better with HyperThreading technology or dual-core

# 512 MB of RAM

# Recent videocard (e.g. GeForce FX) with 128MB of VRAM or more

# DirectX 9c on Windows

# RoR supports force feedback joysticks and wheels

# RoR also supports 3D sound effects :D :lol: :D

Zetor5340    1

A grafika na równi z "Mario" :lol:

hehe ale ja nie gram dla grafiki tylko żeby sobie pośmigać sprzęcikami...bo lubie takie gierki :D

DJBOMBA12    10

Kurde ja pobrałem zainstalowałem i mam problem bo jak włączę i coś sobie wybiorę to mi wyskakuje Error i Trzeba Kliknąć Tak lub Nie;( Wiecie co to może być?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.