News
kevin25

Praca Magisterska Ankieta Pilne

Polecane posty

kevin25    158

Witam w imieniu mojej dziewczyny zwracam się do was z uprzejmą prośbą drodzy rolniczy o pomoc. Sprawa jest bardzo prosta i aby za dużo nie zagmatwać przejdę do sedna. Moja dziewczyna przygotowuje się do pracy magisterskiej i w tym celu potrzebuje sowitą ilość ankiet (link poniżej). Tematyka tej ankiety jest banalnie prosta czyli :

Wiedza na temat zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Prosił bym wszystkich którzy maja chwile o jej wypełnieniu, jest to banalnie proste a nam bardzo to pomoże w osiągnięciu sukcesu. Za wszystką pomoc dzięki wielkie!

http://www.survio.com/survey/d/O2N2G1E4H6B6M9A9I

JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SzymonWdoowski
      Cześć wszystkim, tak Jak już wcześniej wspomniałem w tym roku wybieram się na studia i za bardzo nie mogę się zdecydować co wybrać. Ogólnie rzecz biorąc kręci mnie mechanika maszyn czy to rolniczych czy przemysłowych, ale nie jestem pewien czy to powinno starczyć aby studiować inżynieria maszyn rolniczych na UWM. Nigdzie nie mogłem znaleźć żadnych opinii studentów na temat tego kierunku, dlatego tez zdecydowałem się założyć oddzielny post. Chciałbym się dowiedzieć mianowicie jakie są wymagania i czy są spore.
    • Przez rogal100
      Cześć, po skończeniu technikum informatycznego w zeszłym roku, postanowiłem kontynuować naukę IT i wybrałem informatkę (w. elektorniki) na Politechnice Poznańskiej, w trybie zaocznym. Niestety po roku spędzonym na uczelni dosyć mocno się zawiodłem i postanowiłem zmienić uczelnie i najprawdopodobniej też kierunek.
      Od lat interesuje mnie nowoczesna technika rolnicza oraz poznawanie upraw i ziemi za pomocą nowoczesnych rozwiązań np. dronów czy różnego rodzaju badań. Więc pomyślałem o studiach na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Inżynieria Rolnicza, w trybie niestacjonarnym.
      I tu kieruję pytanie do Was - studentów (w szczególności zaocznych, ale opinie "dziennych" są również mile widziane oraz nie tylko studentów z UP w Poznaniu) Inżynierii Rolniczej, czy też Techniki Rolniczej i Leśnej oraz pokrewnych kierunków - jak wyglądają studia, labolatoria, ćwiczenia, itp.? Jakie perspektywy zawodowe macie po ukończeniu studiów? Czy na takich studiach nacisk położony jest bardziej na teorię czy praktykę? Czy po IR posiada się wiedzę pozwalającą otworzyć warsztat maszyn rolniczych? I ostatnie jakie są wasze ogólne odczucia i opinie o tym kierunku?
      Z góry dziękuję za Waszą pomoc
    • Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez rogal478
      Otóż mam takie pytanie jakiś czas temu zdawałem prawo jazdy kat B zapisywałem się na info car i teraz chciałem się zapisać na kat T też na info car i pytanie brzmi czy muszę jeszcze raz zdawać egzamin teoretyczny? pytanie kieruje,ponieważ mam tylko możliwość zapisania się na egzamin praktyczny. Czy miał ktoś podobną sytuacje.
    • Przez Ceres96
      Witam, czy pisał ktoś skrócony biznesplan hodowli 10 koni? Zlecono to mi na studiach, i nie wiem jak się za to zabrać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj