Skocz do zawartości
tadzik332

Radio w T25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
tadzik332    27

Witam panowie chciałbym podłączyć u siebie we władku radio telcza GX455 i moje pytanie brzmi pod co się podpiąć i który kabel przy radiu do czego dać ?

damianos95    52

Witam panowie chciałbym podłączyć u siebie we władku radio telcza GX455 i moje pytanie brzmi pod co się podpiąć i który kabel przy radiu do czego dać ?

Zawsilanie wez z gniazdka lampki zewnetrznej znajduje sie pod zegarami na scianie grodziowej tak +/- pod włacznikiem masy

A schemat połacznia radia musisz szukac w necie ewentualnie rozpiske kostki

Jesli masz kable to napisz mi jakie kolory dokładnie to postaram sie pomoc

tadzik332    27

2 niebieskie, 2 zielone , biały , biały z czarnym paskiem,brązowy , czerwony on idzie do takiego zasilacza jak by. Hyba to by było tyle kabli jak coś to jeszcze jutro zobaczę te kable

Wiadomość z agroFakt.pl

kitowiak    320

Czyli tak cały niebieski prądowy podłącz do z + z głośnika , a niebieski z czarnym paskiem podłącz (czyli masa) z - głośnika, zielone w taki sam sposób,
W tym wypadku prądowy jest czerwony główny zasilający radio czyli zrób najprościej z + akumulatora, a mase przykręc do dowolnej śrubki z kabiny ;)
Prościej sie nie da Powodzenia :D

tadzik332    27

Witam zrobiłem radio gra uruchomiłem na głośnikach z magnetofonu ładnie gra i moje pytanie brzmi czy te głośniki mogły by być na dłuższą metę czy nie?

kitowiak    320

W ciagniku nie możesz stawiać takiego pytania. praca w kurzu wilgoci skraca ich wytrzymałość, narazie zostaw je i niech grają jak sie popsuja to drugie kupisz...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się