Polecane posty

tatar902    1

Witam poszukuje osob ktore zostaly oszukane przez firme bm kobyli zajmujacej sie trzoda

firma mnie oszukala tak ze swinei zabrala po 1 miesiacu pozniej niz przewidziana byla umowa i wystawili mi jeszcze kwitek sadownie bym im zaplacic nie wiadomo za co i stwierdzili ze swinie byly za male po upywie 120 dni gdzie stwierdzil to ich przedstawiciel gdzie byl ostatni raz jak swinei byly  prawie jak warchlaki chyba jakis wrozbitow zatrudniaja ze wiedza jaka wage maja nie widzac ich 2,5 miesiaca

kontakt do mnie  tatar902@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Bm Kobylin ogłosił upadłość czy coś takiego. Nie wiem czy to prawda, tak czytałem, że ponoć mają milionowe zadłużenia wobec kontrahentów. Wieczorem podrzucę link do artykułu.
http://wiescirolnicze.pl/newsy/bm-kobylin-nie-upadnie-kazdy-wierzyciel-musi-walczyc-o-swoje/ Radził bym omijać szerokim łukiem póki sprawy się nie wyjaśnią.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatar902    1

jest już temat o tej firmie na forum poszukaj dobrze

 

z tego co mi sie wydaje jest ale o zk bm kobylin zajmujacych sie bydlem a bm kobylin to trzoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supplisek    2

BM Kobylin to jeden wielki przekręt, ogłoszą upadłość i długi się wyzerują, a później i tak magicznym trikiem dalej działają :P Już nie raz ogłaszali upadłość :) Zwykły gospodarz upadłość ogłosi tylko raz, bo mu wszystko zabiorą i nie ma z czego ogłaszać kolejnej upadłości, smutne ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlewandowski    72

taka jest prawda spółka zoo ma inne prawa niestety to jest złodziejstwo i to w zgodzie z prawem, handlowałem z nimi trochę zbożami przez kilka lat nawet i mało 

brakowało a powieźli by mnie na 100tyś ale udało mi się to wyrwać w ostatniej chwili można powiedzieć.

czytałem również ich umowę na tucz kontraktowy i powiem tak nie podpisał bym tego za nic na świecie.

Edytowano przez tlewandowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vezuwiusz
      Tak jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć czym karmić świnki wietnamskie.
    • Przez BOOGY93
      Dzień dobry wszystkim!
      Posiadamy chlewnię, która ma już kilka lat i nadaje się remontu. Podstawowym zadaniem jest przekształcenie jej na chów na rusztach. W związku z tym proszę o pomoc i polecenie firm, które zajmują się nie tylko samą budową od podstaw ale także różnymi przeróbkami. Oczywiście szukałem w internecie aczkolwiek zazwyczaj są to specjaliści od projektowania i budowy od podstaw natomiast tu by się przydał ktoś kto nie boi się wyzwań związanych  z remontem  Dodam, że pochodzę z północnej części woj, małopolskiego i w związku z tym dana firma powinna być z tej okolicy bądź, której zasięg działania to cały kraj. lub obszar w którym mieszkam.
      Jeśli podawanie numerów kontaktowych lub namiarów adresowych jest nie zgodne z regulaminem forum to będę musiał sobie jakoś poradzić. W każdym razie proszę o pomoc.
    • Przez Rozwojowiec
      Chciałbym zapytać czy hodowla świnodzików jest legalna bo kiedyś była, trzeba było mieć pozwolenie. Nie wiem jak jest teraz
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym zorientować się ile około wyniosła by mnie chlewnia na 30 loch, 140 tuczników. Lochy stały by pojedynczo byłoby 10 stanowisk porodowych. Wszystko na ściółce.   
    • Przez Grzegorz95
      Cześć, chciałbym wystartować z hodowlą świń (puławskich). I moje pytanie brzmi tak czy z 5 hektarów byłbym w stanie utrzymać tak około 20 macior? Ile ziemi potrzebowałbym aby rocznie odchować ok 100 tuczników? Czy hodując 20 macior rocznie odstawiając około 100 tuczników, byłbym w stanie wyjść na plus, czy musiałbym odstawiać np. 200 lub 300 tuczników. Czy kupując zboże na pasze dla 100 tuczników jestem w stanie wyjść na plus czy nie? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj