Rafii

Agergat ścierniskowy do Renault 120.54

Polecane posty

Rafii    6

Witam, proszę o informację użytkowników.

Czy moja REenia 110km poradzi sobie w takim agregacie

http://olx.pl/oferta/rolmako-u453-agregat-scierniskowy-podorywkowy-CID757-IDgud6j.html#4c572709f0

7 łap 3m szerokości. Pola klasy 3-4 ale są też 6. Ziemia mieszana(glina, czarna i piach). teraz chodzi bez problemu w pługu 4 skibowym obrotowym Ovwerum, natomiast w agregacie uprawowo-siewnym 3m Amazone jest już na granicy mocy, potrzebnej do tego sprzetu.( wg. mojego odczucia).

oaxis3333    36

ja mam renie ares 140 km  i radzi sb dobrze w 3 metrowym ale gdy jest mokro na glinie to też ma ciężko z tego względu ze ślisko .... kup sb talerzówkę i napewno będziesz smigać z 12 km/h ma mniejsze opory ale nie kupuj układu V albo X tylko /////////////  i staraj się wybrać jak najcięższą :) 

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Rafii    6

chyba raczej zdecyduję się na 2,6m. Tylko trzeba jeszcze dobrze poszukać

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    750

tu jest na granicy mocy, bo zapewne i z 3m poradziła by sobie, ale lepiej nieco mniejszy i niech sobie pyrka na spokojnie niż katować pod każdą górkę

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mtz82narew1998r
      witam, jaki agregat talerzowy kupic do mtz 82. Czy w 3,2m
      da sobie rade?
    • Przez seat1Leon
      Co sądzicie o bronie talerzowej uni tech niby to samo co stal tech. A jak sprawuje się lemtech ? Janpol ? Armasz?
    • Przez Dzik90
      Witam. Posiadam Grubera Pom Brodnica na łapach z Unii Grudziądz. Zastanawiam się czy poszerzyć go z 2.1 do 2,6m ,czy  sprzedać i kupić talerzówkę UNIA CUT może półzawieszaną 3.2 m. Uprawiam Pszenicę,jęczmień,rzepak w relacji 1/3,1/3,1/3 całości powierzchni czyli ok. 1/3 z 20 ha . Prawdopodobnie w najbliższym roku część uprawy rzepaku zastąpi kukurydza na ziarno. Dodam maszyna ma robić na glebach od glin aż po piachy (3 do 5 kl) . Traktor jaki miałby współpracować to 105 km JD. Z góry dziękuję za odpowiedzi które będą cenne i najlepiej na wczoraj :D
    • Przez matkon735
      Witam. mam zamiar kupić talerzowke 5m mam do wyboru landstala BTH 5 i mandama gal-k 5 poszukuje opinii na temat tych dwóch talerzówke
    • Przez katopo
      Rozgladam się za agregatem talerzowym do uprawy ścierniska.
      Zaciekawiła mnie oferta firmy metanga: http://metanga.pl/oferta/maszyny-rolnicze/brona-talerzowa.html

Co o niej sądzicie? Ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
      Myślę nad szerokością 2.7m dla moich 90km. Za taki chcą 9400zl z transportem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.