Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hunter871    0

Koledzy z jakimi obrotami silnika najlepiej pracowac przy bronie talerzowej 3m ciagnikiem 6125m zeby palił malo a nie mulił sie. Skrzynia to autoqad 24/24 brona dosyc ciezka 1700kg i jaka predkoscia jezdzic?

luki88910    0

Najlepiej to wyczuć ciągnik bo to zalerzy od ziemi glina czy piach, pola czy równe czy góra ale wydaje mi się że optimum to 1800 obr i prędkość 8 do 10 km/h  tak na moje oko ale może jeszcze ktoś się wypowie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ziomal20084    25

na zakresie C, a obroty nie więcej jak 1900, jeżeli pracujesz na tempomacie, czyli tym ograniczniku obrotów to Ci i tak będzie więcej palić jak byś pod nogą trzymał

hunter871    0

nie wyobrażam sobie jazdy caly dzien bez tempomatu stopa by odpadła trzymajac gaz w polozeniu 1700 obr a wez to utraw stale taka predkosc to dopiero wyczyn

ja jedze na biegu d2 1800 obr predkosc  10.5 km/h ale cos duzo pali mi ten john

ziomal_one    17

Kolego, ja nie mam tempomatu, a ręcznego nie uważam. Można? :D 

To daj 1500 obrotów, spalanie spadnie kosztem wydajności. Na D3 radzi ją bez problemu? 

Jakie średnie ci pokazuje ?

przemek28_28    41

A ile Ci łyka na hektar? Mój który ma 100 koni tez śmiga z taka brona i pali około 7-8 na hektar a brona tez wazy 1700 i śmiga na d2 prędkość około 10-10.5 km/h kolego wytłumaczenia są 2. Masz za mała bronę do tego ciągnika a drugie to według mnie na tym pokrętle co jest z prawej strony od obrotów spała więcej paliwa bo niby obroty blokuje ale jak to testowałem to w orce spalił sporo więcej paliwa i wogole tego nie używam.

kamil1616    25

Spalanie też zależy od głębokości pracy i ziemi więc u kążdego wyjdzie inaczej. Ile ci ten johny pali w tej talerzówce?

przemek28_28    41

No masz racje kolego ale ja mam 100 konnego i ciąga taka bronę jak u kolegi 125 i jego jest większy wiec myśle ze spokojnie z 4 poszedłby No chyba ze kolega ma gorki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się