gienek990000

Sito żaluzjowe Compact 30

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sito

Witam. mam problem z sitem ponieważ podczas pracy odpadają piórka z sita ale tylko z jednej strony i idzie wszystko w kombajn. Mam pytanie czym to może być spowodowane. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Jacek23    3

Może być któraś tulejka metalowo gumowa uszkodzona i występują drgania. Raczej najpewniej. Nie mogą mieć popękanych gum.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RoLLand
      Witam. Jak w temacie. Posiada ktoś taką książkę i może się podzielić?? Okazuje się że to nie lada problem kupić takie coś
    • Przez dawidursus323
      Mam następujący problem. Po zimie sprzęgło młocarni w Claas consul nie załącza się do końca. Nie zaskakuje. Jak od początku rozebrać ten mechanizm? 

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez abuk14
      Zaczynam zastanawiać się nad kombajnem. W okolicy same Bizony, które są juz wyeksploatowane i mało kto chce jeździć na zarobki, więc mam zamiar kupić kombajn. Moim zdaniem taki Claas będzie w sam raz na 22 ha gosp, z czego ok 16 ha to zboża. Jeszcze gdyby udało mi się kupić z sieczkarnia tomógłbym jeździć po usługach, a na tym mógłbym zgarnąć całkiem niezłą sumkę, jeżeli nie byłby awaryjny.
      Jak myślicie, czy będzie to dobry kombajn na ten areał ??
    • Przez PrzemoO
      Macie namiary na jakiegoś elektryka obeznanego w dominatorze?
      Mam problem z czujnikami awaryjności i licznikiem obrotów ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.