misieq

Same Laser 90 remont silnika

Polecane posty

misieq    0

Witam. Ciągnik z 1986 roku niestety silnik padaczka i trzeba przeprowadzić remont generalny silnika, ale nie mogę znaleźć instrukcji. Czy ktoś może podać momenty dokręcania śrub na panewkach wału, głowicy, luzy zaworowe i jakieś inne ważne detale dotyczące remontu. Dziękuje i pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrotron1991
      Witam. Posiadam ww. Ciagnik i mam kilka problemow z nim. Nr. 1 predkosciomierz caly czas pokazuje 0.0 Nr. 2 dopuki sie dobrze nie rozgrzeje to gasnie silnik przy przegaziwaniu, ruszaniu, skrecaniu. Ktos moze wie co mozna sprawdzic aby usunac te usterki? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez ARTURO04
      WITAM POSZUKUJE POMOCY WSKAZÓWEK CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ SPADKU CIŚNIENIA OLEJU W SILNIKU SAME EXPLORER 2 90T NA ZIMNYM NA WOLNYCH 4 TROSZKĘ POWYŻEJ 4 BAR NA WYSOKICH 5 BAR A JAK ZŁAPIE TEMPERATURĘ W GRANICACH 80STOPNI TO SPADA DO 1,5 NA NISKICH A WYSOKIE OBROTY OK 2,8 BARA PANEWKI GŁÓWNE DELIKATNIE ZUŻYCIE A KORBOWE DOLNA JAK NOWA GÓRNA DELIKATNIE WYTARTA WAŁ WYCIĄGNIĘTY ZMIERZONY W STANIE BARDZO DOBRYM I TO NIE TEGO PRZYCZYNA TEN SPADEK CIŚNIENIA, TAK WIĘC CO JEST PRZYCZYNĄ MOŻE KTOŚ MIAŁ PODOBNY PRZYPADEK...
    • Przez MateuszGost
      Witam,
      Zapaliła mi się kontrolka, która w instrukcji jest opisana ,,ciśnienie w układzie transmisji,, Czy wie ktoś gdzie znajduje się czujnik od tej kontrolki? Pozdrawiam.

• Przez tepe71
      Witam
      Jak w temacie, z 4 półbiegów zostały tylko 2. Stracił się najwolniejszy i najszybszy.
      Czy może ktoś coś w takim temacie pomoże?
    • Przez ryba121
      Witam
      Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc w rozwiązaniu  problemu z hamulcami w moim Deutz-u. Od początku, jako że nastała przerwa w sezonie rolniczym postanowiłem naprawić układ hamulcowy w traktorze ( poprawić siłe hamowania ). Na pierwszy rzut oka brak klocków oraz zużyta tarcza na przednim wale, wiec tarcza i klocki wymienione na nowe. 
      Następnie tył  bardzo zużyte tarcze wiec tarcze zostały przetoczone wiec kocki również wymieniłem. Układ został zalany nowym płynem oraz odpowietrzony . I po wszystkim pojawił się problem z  hamulcami tz. przy hamowaniu na złączonych pedałach strasznie trześnie przednią osią, mam wrażenie jakby całą siłą hamowania szła na przód. Jeśli rozepnę pedały to hamowanie na koła pojedynczo również nie jest zadowalające, tu powstaje pytanie czy układ należy odpowietrzyć w jakiś specjalny sposób? dodam ze w traktorze oryginalnie są 3 układy do hamowania przyczepy ( jedno i dwuobiegowa oraz hydrauliczna ). Proszę o poradę czym może być spowodowane to trzęsienie ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj