Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal91

Potrzebuję zdjęć

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal91    1

Witam

Mam prośbę do osób, które mają przyczepą z Metaltechu lub Pronara, może byc 10ton i 12 ton.Zdjęcia są mi bardzo potrzebne, bo robie modele 3D i chciałbym zrobić jakąś przyczepę.W galerii nie ma zdjęć które są mi potrzebne, więc proszę o zdjęcia.Z góry dziękuję za pomoc.Jak ktoś będzie zainteresowany niech pisze tu w temacie, a póxniej dogadamy się na gg lub PW.

Maszyny w mojej okolicy: Fendt 930 Vario TMS,Fendt 927 Vario,Fendt 920 Vario,Fendt 718 Vario TMS,New Holland TM190 x2,New Holland T6070,New Holland CX 8060,Massey Ferguson 8170,Massey Ferguson 6490,Claas Axion 840,Claas Ares 567,Claas Lexion 580,Claas Medion 310,Claas Lexion 530,Claas Tucano 450,Claas Lexion 460 Evolution,John Deere 6210,John Deere 2850,Deutz-Fahr Agrotron ,Ursus 1634 x3, Ursus 1224 x6 i inne :p

Użytkownik @Robertbara ma Metaltecha 12 ton,spytaj sie go o zdjęcie to powinien dać.Chyba też @TC56 czy jakoś ma takowe przyczepki.

Pozdro

KPK - Ochrona

michal91    1

Dzięki wielkie za odpowiedź.Już do niego napisałem cyz zroi fotki.

Maszyny w mojej okolicy: Fendt 930 Vario TMS,Fendt 927 Vario,Fendt 920 Vario,Fendt 718 Vario TMS,New Holland TM190 x2,New Holland T6070,New Holland CX 8060,Massey Ferguson 8170,Massey Ferguson 6490,Claas Axion 840,Claas Ares 567,Claas Lexion 580,Claas Medion 310,Claas Lexion 530,Claas Tucano 450,Claas Lexion 460 Evolution,John Deere 6210,John Deere 2850,Deutz-Fahr Agrotron ,Ursus 1634 x3, Ursus 1224 x6 i inne :p

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez zetorlublin7341
      Pa nowie mam problem, mam na oku ładną brandyskę 6 ton, prosta rama ładna podłoga, wywrot na pneumatyke, ale drewniane burty, ale to do ogarnięcia jest, jeden mankament to brak papierów, idzie to jakoś ogarnąć aby zarejestrować, wiadomo zrobię ją perfekt, ale jak to zarejestrować? z papierami oglądąłem ale to jakieś padaki są, ma ktoś pomysł jak to ogarnąć?
    • Przez kaczmi
      Witam, 
      Chcę kupić przyczepę 14 tonowa ale zależy mi żeby była max długa co pozwoli wykorzystać i do bel i burty będą niższe co ułatwi wsyp cebuli ziemniaków itp. Wiadomo jakość też ważna co polecicie bo przeglądając internet niewiele firm poleca skrzynie dłuższe, znalazłem jedynie jak narazie joskin 6m ale nie mam zdania o firmie. Ktoś w temacie pomoże co wybrać? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.