Think3r

Szukam pracy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DTaras    342

"staram się" znaczy mniej więcej tyle co "wisi mi jak nie dam rady". Więcej pewności siebie.

Think3r    1

Wolę pisać to, co myślę, niż komuś mydlić oczy - typu "jestem najlepszym pracownikiem jakiego możesz sobie wyobrazić", a w momencie współpracy (ja - "najlepszy pracownik" okazuję się być klapą).

Twój post jest zbędny.

wilhelm    403

Właśnie tak powinieneś napisać! Jak ktoś Ci coś oferuje, to też zawsze będzie zachwalał, że Jego jest najlepsze, tak na zasadzie "Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja jest Najmojsza"

DTaras    342

stary - jesteś po szkole więc każdy pracodawca wie od razu, że kłopot z Tobą i trzeba przyuczać. Chodzi o Twoje zaangażowanie. Jak mi ktoś mówi "postaram się" mam wrażenie, że mówi "teraz nie mam czasu, może później". Pracodawca daje zadania i oczekuje efektów w najkrótszym możliwym czasie i nie musi dodawać "naprzód". Zdarzała mi się czasem kumulacja "postaram się" i po chwili komórka w łapie - to generuje w okolicy strefę wysokiego napięcia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez Adriandobry
      witam wszystkich
       poszukuję pracy jak w tytule podałem jestem młodą osobą(18 lat) pracowitą i miłą  a pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego jeśli ktoś poszukuje więcej  informacji podam już na priv 
    • Przez Martin88
      witam wszystkich Agrofotowiczów
      Chciałbym się zapytać kto poszukuje do pracy w gospodarstwie rolnym pracownika ?? bo poszukuje takiej pracy
      z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez pau2210
      Przyjmę do pracy w gospodarstwie rolnym przy krowach mlecznych, najlepiej przy krowach mlecznych. Oferuje wyżywienie i zakwaterowanie. Zainteresowanych proszę o tel. 694632765
    • Przez pynia93
      Dzień dobry,
      zatrudnię osobę na stanowisko dojarza w gospodarstwie rolnym koło Włocławka. Stado 110 krów mlecznych.
      Opis stanowiska pracy:
      - przygotowywanie krów do dojenia
      - dojenie mechaniczne
      - dbanie o czystość.
      Czego oczekujemy:
      - gotowości i chęci do pracy
      - doświadczenia w udoju krów
      Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
      Kontakt:
      +48 883-975-751

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.