News
Leobone

Jaki najszerszy heder do John Deere 1075?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Heder
Leobone    0

Witam,
Mam pytanie jaki maksymalnie mogę zapiać heder do mojego Jaśka aby go wykorzystać maksymalnie, w tej chwili mam 4,2
Moje działki są szerokie i często jeżdzę po pół szerokości lub mniej...
Doradźcie!

AleksanderX    366

ten kombajn ma 3 biegi  spróbuj na 3 biegu  na pewno go wykorzystasz maksymalnie nawet jak heder będzie miał 3 m

co z tego ze zalozysz szerszy Hefer jak potem będziesz wolniej na polu jeździł bo kombajn nie przerobu materiału, lepiej miej Hefer 4.2 i jedź w polu szybciej, a na pewno wykorzystana go maksymalnie

Wiadomość z agroFakt.pl

beni226    0

Jeśli juz chcesz wykorzystac to niestety musisz kupic heder z napedem schumachera. przy zwykłym niestety nawet na 3 biegu nic ci nie da bo kombajn nie nadazy ciac a druga sprawa to nie wiem czy przerobi ci. No chyba ze masz 3t/ha to wtedy da rade i malo slomy

beni226    0

Leobone no i jak tam twoja przygoda ze zmianą hederu? dzieki za info o punktach smarowania

Leobone    0

Wczoraj wszystko wykosiłem ale na moim starym 4,20;)
Szukam czegoś szerszego ale nic ciekawego nie ma...

Tomek90    364

Może i zdrowy ale straty będziesz miał z tyłu na sitach bądz klawiszach. 

Moc mało ma tu do gadania. Mam 200km i 4.80 kosy. Większego nie widzę  u siebie, a działki i po 10ha. 

Leobone    0

Może masz rację choć 1075 wychodził z hederem 4,8
Nie będę ukrywał, że takiego szukam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vdan
      Witam.
      Zamierzam zakupić kombajn JD 1470 z 2011 roku ze stołem do rzepaku. Kombajn serwiowany, FV do wglądu, serwis potwierdził mtg i obsługę. 
      Jutro wybieram się go oglądać. Mam do pokonania jakies 500km. Zastanawia mnie tylko jedno, mianowicie cena 200tyś netto !!! Nie ma tego dużo w ogłoszeniach stąd nie mam jak porównać ceny. Czy to możliwe że taki młody kombajn z takim przebiegiem może kosztować tylko 200tyś?, bo na okazję nie liczę. Sprzedawca zaręcza mnie że stan jest bardzo dobry i maszyna nie ma wad ukrytych oraz nie wymaga remontu, to samo serwis JD. Co uważacie?
    • Przez jonek93
      Szukam opinii na temat kombajnów JD seria 96.. i 97.. . Kombajn ma pracować na 300ha gospodarstwie + wykonać usługi. Niestety narazie będzie to maszyna używana. Tylko który model wybrać??? Głównym parametrem będzie bezawaryjność. Proszę o szczere opinie.
    • Przez zdzichu124
      Witam właścicieli kombajnów John Deere wyżej wymienionych serii ale również wszystkich innych kombajnów i mam do was pytanie.
      Czy wymieniacie poszczególne części zapobiegawczo bo już czas czy w momencie awarii ? 
      Chciałbym tak jak większość z was aby kombajn przeszedł żniwa bezawaryjnie , jestem właścicielem John Deere 1075 i stoję przed pytaniem co zrobić aby kombajn był bezawaryjny , wiadomo gumy wieszaki , olej w silniku i filtry to podstawa, wymieniam co roku, wyciągam sita sprawdzam kosz sitowy podłogę itp 
      Zastanawia mnie tylko czy np wymieniacie łożyska przed sezonem te które nie były dawno robione ? W moim JD łożyska na młocarni wydaje się że są jeszcze orginalne, bynajmniej na takie wyglądają , nie mają luzu ani nie widać żeby gdzieś się pociły, są to łożyska zamknięte bez możliwości smarowania i mam dylemat czy mam je wymienić teraz dopuki jest czas czy lepiej nie ruszać bo czasami pochodzą dłużej jak nowe zamienniki ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Dzięki za odpowiedzi 
    • Przez Givera
      Witam potrzebuję zdjęcia  podłączenia kabli od klimatyzacji do wiązki eletrycznej. Byłbym wdzięczny za fote z tego miejsca. Od klimy odchodzi kostak 1pinowa i 3pinowa  przydałyby mi się zdjęcie z kolorami kabli w tych złączach. Pozdrawiam
    • Przez michalnh
      Witam,

Mógłbyś mnie ktoś poratować i powiedzieć jakie są wałki odbioru mocy w hederze 6,1m model 820 w kombajnie JD 2266, chodzi mi o markę, oznaczenia fabryczne bądź nr katalogowy czy zdjęcie tabliczki znaminowej wałków. Ewentualnie może ktoś wie gdzie takie wałki można kupić w dobrych pieniądzach ?

Z góry dzięki za info.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.