kserkses

HUMOR

Polecane posty

Kowalsky30    464

Może się jakaś znajdzie, ale przynajmniej będę miał pewność, że nie dla pieniędzy😗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Pieniądze to ja z zona zarobiłem barani bobku   ...🤪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Po co ty tak meczysz to pusto glowke i tak nic nie zdzialasz 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    44

Co za rolnicy...obgadywacze😂 gorsze od bab na rynku!!! Ja już zajęta jestem i nie mam czasu na pierdoły😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464

Ja nie wiem czemu on☝️ we mnie nie wierzy😂 Ludzie bez rąk i bez nóg mają swoje drugie połówki a ja tylko chorowity jestem 

Cereska😂 a wiesz, że ja ciebie kiedyś też brałem pod uwagę? Ciebie i Kallinę. Kallina to jednak -uznałem- za wysoki poziom intelektualny jak na mnie. Ty wydałaś się mi bliższa (intelektualnie🤭) Nawet sondowałem cię na priw u kolegów i choć sonda wypadła nie najlepiej i spowodowała pewne zawahanie to jednak byłem gotów podjąć rękawicę. Ale te posty do końca mnie zniechęciły

Dnia 8.12.2020 o 22:39, Gość napisał:

Dla mnie to absurd aby ktoś wiedział jakie mam koszty czy dochody... Po co? 

 

Dnia 8.12.2020 o 22:42, Gość napisał:

Po co? - wystarczy intercyza. 

Kasa nie powinna warunkować uczuć. 

 

Dnia 8.12.2020 o 22:55, Gość napisał:

Czyli jesteś za czy przeciw? bo są różne umowy tego typu. Bardzo wiele par ma takie umowy i żyją bezpiecznie sobie... 

Mimo, że bardzo lubię rolnictwo to nie bawi mnie być parobkiem u kogoś😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
1 minutę temu, Kowalsky30 napisał:

Kallina to jednak -uznałem- za wysoki poziom intelektualny jak na mnie. Ty wydałaś się mi bliższa (intelektualnie

...no potrafisz komplement powiedzieć...

A niech cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464

Pafnuc w życiu trzeba być szczerym. Kobieta od razu wyczuje łgarza🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

No  kobietki nie sa glupie zeby z baranim czopkiem sie zadawac😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    44

Widzicie czasami nam się  wydaje, że coś rozumiemy,albo kogoś🤔.. ale tak naprawdę nie wiemy co miała na myśli druga osoba.. nie chodziło o kasę czy probkowanie...czasami ktoś inwestuje duże pieniądze i nie chce aby rodzina miała problemy- przy dotacjach też mniej papierów do podpisywania...

Nie mam ochoty polemizować z wami ponieważ potraficie tylko dokuczać i wyśmiewać.... i to wiem bez specjalnego intelektu szkujajcie kolejnej ofiary...🤔  pa😛

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464

Ale można by zrobić taką umowę żebym odpowiadał tylko za długi do wysokości inwentarza i nawet jakbyś przeinwestowała najwyżej zostałbym z niczym

Nigdzie nie napisałem, że jesteś bez specjalnego intelektu... Napisałem tylko, że to mój poziom. Widocznie uznałaś, że jest niski😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    44

Lepiejnieryzykować 😜

Nicnieuznałam-jakmówiętozawszemówiętylkoo sobiewprzeciwieństwiedofacetów.

 

 

29894-fb_img_1707541218351.jpg

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464

Wiadomo, że jak się wpuszcza faceta niewiadomego pochodzenia do swego ogróóó gospodarstwa to przede wszystkim trzeba się dobrze zabezpieczyć. Ja to rozumiem i szanuję, a pierwszej osoby użyłem czysto hipotetycznie żeby nie było, że tam coś kombinuję. Ale ja nie mogę już sobie pozwolić aby w tym wieku zaczynać od zera i jeśli nie będzie na moich warunkach to nic nie będzie. Zresztą zbytnio się nie napalam. Jak coś się trafi to ok. jak nie to nie. Kanapki umiem zrobić rosół ugotować z głodu nie umrę, jak mam ciasto francuskie do nawet do kawy coś upiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
1 minutę temu, Kowalsky30 napisał:

Wiadomo, że jak się wpuszcza faceta niewiadomego pochodzenia do swego ogróóó gospodarstwa to przede wszystkim trzeba się dobrze zabezpieczyć

Z własnego doświadczenia tak?

Może facetów nie wpuszczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464

Pafnuc strasznie ci się dowcip przytępił. Taki zupełnie nie śmieszny się zrobił😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
7 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Wiadomo, że jak się wpuszcza faceta niewiadomego pochodzenia do swego ogróóó gospodarstwa to przede wszystkim trzeba się dobrze zabezpieczyć. Ja to rozumiem i szanuję, a pierwszej osoby użyłem czysto hipotetycznie żeby nie było, że tam coś kombinuję. Ale ja nie mogę już sobie pozwolić aby w tym wieku zaczynać od zera i jeśli nie będzie na moich warunkach to nic nie będzie. Zresztą zbytnio się nie napalam. Jak coś się trafi to ok. jak nie to nie. Kanapki umiem zrobić rosół ugotować z głodu nie umrę, jak mam ciasto francuskie do nawet do kawy coś upiec

Fiu,fiu ..,gołodupiec warunki stawia ...😲

Zara sie kobitki bic bedo 🤪🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    44
Napisano (edytowany)

Masakra ..zawsze mnie znajdziecie i tylko żebym coś napisała co można użyć żeby później wyśmiać..sorry ale ja już wyrosłam z takich bajeczek..

 

Dzisiaj mam nawet dobry dzień🙂 przyszły zamówione części i zamówienia...nie zepsujcie tego😋

Edytowano przez Ceres2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464
Napisano (edytowany)

Dobrze, że jesteś martwiłem się. Właśnie patrzę jak POlicjanci masakrują rolnka myślałem, źe ciebie

35 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Fiu,fiu ..,gołodupiec warunki stawia ...😲

Zara sie kobitki bic bedo 🤪🤣

 

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
1 minutę temu, Kowalsky30 napisał:

Dobrze, że jesteś martwiłem.

O masz, a o ciebie nawet nikt by....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464
3 minuty temu, Ceres2 napisał:

Masakra ..zawsze mnie znajdziecie i tylko żebym coś napisała co można użyć żeby później wyśmiać..sorry ale ja już wyrosłam z takich bajeczek..

Może coś wesołego:

Za czasów Kowalczyka ..konferencja..On opowiada jak tydzień temu miał spotkanie z rolnikami z zach-pom..jeszcze mam traumę- skwitował.

- zadaje swoje pytania, a on

-a przepraszam  Pani skąd?

...upss...no cóż.. yhhyy...ja...no właśnie ...😁😅😂😋 ŚMIECH ..nawet on się  zaśmiał ale odpowiedział dzielnie🙂

Dzisiaj mam nawet dobry dzień🙂 przyszły zamówione części i zamówienia...nie zepsujcie tego😋

Nic nie rozumiem oprócz tego, że części przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
Przed chwilą, Kowalsky30 napisał:

Nic nie rozumiem

....dzień jak co dzień...u ciebie...😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
Przed chwilą, Ceres2 napisał:

Nie cytuj mnie

...no to żeś se polepszyła....

1 minutę temu, Kowalsky30 napisał:

Ok. Coś jeszcze?

Tak...ale to później.

Cierpliwy bądź...😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj