patryk546

Politechnika Gdańska

Polecane posty

patryk546    310

Witam

Jestem tegorocznym maturzystą, ktoś wybiera się na Politechnikę Gdańską, bądź studiował i moze pochwalić się wrażeniami, jak z poziomem nauczania? :P

Planuje iść na Mechanikę i Budowę Maszyn. 

Pzdr.

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Wiadomość z agroFakt.pl

lazik11441    22

no np te ćwiczenia z czego jakieś materialy powstają, te nazwy i wgl. dla mnie to głupoty, a dla innych jak dla Ciebie może nie :) kierunek jest napewno dobry ale ciężki, tak jak napisalem :)

patryk546    310

A opinie o samej politechnice moze znacie? Ktos studiował czy spoko są wykładowcy? 

Edytowano przez patryk546

bronson    2

Też uważam, że kierunek dobry - chociaż osobiście nie znam tej uczelni. A nie zastanwiałeś się aby iść na informatykę - programowanie. Widziałeś ile zarabiają programiści? Np Ci od Java wyciągają n start 4 tys zł. Po kilku latach zarobki powyżej 10 k zł miesięczne nikogo nie dziwią w tej branży.

patryk546    310

Niee, ja jestem po tech mechatronicznym, także jakieś małe podstawy mam, aż tak zaawansowana informatyka to nie dla mnie :P

Jako absolwent PG niestety muszę potwierdzić opinię kolegi bronson. Osobiście kończyłem budownictwo, praca też jest na luzie, ale porównując zarobki to przepaść. Odnośnie MiBM to kierunek imo ciekawy, ciągle rozwojowy choć nie wiem czy w Polsce - ciągle jesteśmy głównie montownią. Sama PG to bardzo spoko uczelnia, duży plus to fakt, ze wszystkie wydziały w jednym miejscu.

Wogóle to MiBM to na mechanicznym? Kolega kończył na nim mechatronikę to z tego co pamiętam to z wykładowcami to różnie, ale za to dużo osób chyba na roku korzystało z wymian zagranicznych i to plus spory.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez BrodackiMicha
      Jestem absolwentem technikum mechanizacji rolnictwa, chciałbym pójść na studia rolnicze lecz nie wiem jaki kierunek wybrać, chcę pójść na studia stacjonarne a miasta które mnie interesują to Białystok, Siedlce, Lublin. Na maturze zawałem polski, angielski, geografię i matematykę. Rolnictwo nie jest mi obce ponieważ rodzice posiadają gospodarstwo. 

- jakie są wymagania na poszczególne kierunki ?
      Proszę o opinie tych którzy studiowali rolnicze kierunki.
    • Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez Krzysztof96
      Witam!
      Jestem uczniem LO na kierunku mat-fiz, który powoli zaczyna zastanawiać się, gdzie tu by wybrać się dalej...
      Matematyka to moja mocna strona, fizyka nie wiem... po prostu mój nauczyciel niczego nie uczy, więc nic ze szkoły średniej nie wyniosę. Biologia i chemia to moja trochę słabsza strona.
      Dlatego szukam dla siebie odpowiedniego kierunku, co proponujecie?
      Zachęcają mnie niektórzy bym poszedł do Olsztyna, jednak na prawie wszystkie kierunky trzeba mieć na maturze biologie lub chemie...
      Ja będę miał matematykę i może, nie wiem czy dam radę, geografię.
      Liczę, że pomożecie. Jakie proponujecie uczelnie i jakie kierunki?

Pozdrawiam!
    • Przez ZSRCKP
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
      Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
      Dziękuję

https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3
    • Przez Palmiszon
      Siemanko mam kilka zadań ze statystyki może ktoś to ogarnia i pomógł by ?
      1.
      Wysokość rośliny żyta wynosi 120 cm a odchylenie standardowe 12 cm
      Masa 1000 ziaren żyta wynosi 36 g a odchylenie standardowe wynosi 0,72 h
      Która z tych cech charakteryzuje się większą zmiennością ? Podaj wyliczenia .
      2. 
      Wykonano pomiar średnicy i wysokości drzewka jabłoni . Wyznaczono następujące miary :
      Średnica : x-1,2mm z-4mm
      Wysokość X= 120 cm z-12 cm
      Która z cech charakteryzuje się większą zmiennością ? podaj wyliczenia
      3.
      Średnia próby o liczebności n=100 wynosi X=160 a odchylenie standardowe jest znane i wynosi Alfa=40 . Oblicz 95% przedział ufności dla średniej wiedząc , że tabelaryczna wartość krytyczna rozkładu normalnego dla Alfa/2 wynosi 1,96
      4.
      Oceny dwóch zaliczeń ze statystyki wynoszą odpowiednio 4 i 3 . Wyznacz średnią ocen przyjmując , że skala trudności tych zaliczeń wynosiła odpowiednio 1 dla pierwszej oceny i 5 dla drugiej oceny . Podaj sposób liczenia i wynik .
      5.
      Badano zależność między terminem zbioru jabłek(wczesny, późny) a ich zdrowotnością(zdrowe, chore) Wiedząc , że X^2 Emp. = 3,64 oraz X^2 tab. = 3,84 przedstaw wniosek z analizy (Alfa= 0,05).

6. 

W tabeli analizy wariancji dokonaj niezbędnych przeliczeń i wybierz odpowiedni wniosek .

Rodzaj zmienności
      Liczba stopni swobody
      Suma kwadratów
      Średni kwadrat
      F emp.
      F tab.(0,05)
      Ftab.(0,01)
      Obiekty

60

3,06
      4,89
      Błąd
      15

Ogólna
      19
      105

Zmienność międzyobiektowa nieistotna
      Zmienność międzyobiektowa istotna
      Zmienność międzyobiektowa wysoce istotna

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.