News
jarpas

landini legend 115 problem z hydrauliką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarpas    0

A mianowicie przy rozgrzanym oleju wolno działa podnośnik tur i wspomaganie problem występuje tez przy pracy wom w większym obciążeniu  wałek łapie poślizg przy niższych obrotach silnika (wymieniony olej w skrzyni na utto 10w30 i filtry, docisk i tarcza sprzęgła WOM).

na zimnym oleju problemu nie ma ale na rozgrzanym wszystko wolna działa i kierownica nie idzie ukręcić

Jaki możne być problem czy to pompa hydrauliczna pada.

Prosze o pomoc

Edytowano przez jarpas

jarpas    0

a orientujesz sie jakie powinno byc cisnienie na wyjsciu na końcówkach hydraulicznych

Edytowano przez jarpas

Wiadomość z agroFakt.pl

jarpas    0

Cisnienie na szybko złaczkach było ledwie 115 barów na zimnym oleju serwisant posprawdzal wszystkie uszczelnienia czy przypadkiem pompa nie ciagnie powietrza i czy nie jest przytkany smok zasysajacy i stwierdzil ze pompa jest juz zużyta.
Po rozkreceniu pompy widac bylo jej zużycie wypracowany korpus i luz na tulejkach ślizgowych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam mam problem mianowicie w ciągniku Landini Mistral 55 pod obciążeniem wyje WOM,głównie wyje przy ślęzie i rozdrabniaczu przy innych maszynach nie wyje.
      Co może być tego przyczyną?
      WOM załańczany mechanicznie i ma oddzielne sprzęgło.
    • Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

• Przez GRPakosz
      Landini mythos 110 . Zapala sie kontrolka cisnienia oleju w ukladzie hydrauliki   (hydraulika dziala) . Co moze być tego przyczyną?  
    • Przez tomekviki2
      Witam,mam pytanie czy ktoś z was posiada taki traktor ,prosiłbym o opinię.
    • Przez Grabos1981
      Witam. Co sądzicie o założeniu do Landini Legend 115 turbosprężarki?  Wiem że są tu inne korbowody i tłoki jak w modelach oryginalnie uturbionych ale myślę że silnik spokojnie wytrzyma parę koni więcej. Na początek starczyło by jakby było z 15Km więcej. Rozgłądałem się za czymś większym ale kolejny ciągnik na podwórku to chyba będzie już przesada. A za tego nikt mi się da tyle ile w niego doinwestowałem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.