Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KacperMaksalon

pokrywa dachu mtz 952.4

Polecane posty

Witam. Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie moge zakupic plastikowy dach do belarusa 952.4 niestety moj sie połamał ze starciem z garażem. Chodzi o tą część ktora jest podnoszona przes siłowniki. przednia czesc z halogenami została cała za odpowiedzi bardzo dziekuje :D

@emtezecik znalazłem taką strone "AGROMOTO-PiAST" to jest w sieradzu moze oni byli by w stanie zamowic mi cos takiego? Niby specjalizuja sie w ciagnikach marek wschodnich. I jeszcze jedno ile mniej wiecej moze kosztowac taki dach?

http://www.agromotopiast.pl/

Edytowano przez KacperMaksalon

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich.
      Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).
      otóż mam następujący problem.
      Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).
      mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?
      próbował ktoś?
      są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??
    • Przez adamson330
      Czołem

Mam do remontu dach dwuspadowy (pod papę) na starym budynku gospodarczym. Wymiary budynku w podstawie ok. 9x26m. Obecnie używany jest on jako magazyn na zboże, garaż, kotłownia.
      Więźba dachowa jest jeszcze nawet nawet, niestety papa jest już cieniutka. Widać deski miejscami i zaczyna przeciekać.

1. Jak ratować ten dach rozsądnym kosztem?
      2. Czy jest sens kłaść nowe pokrycie na stare deski i papę? Może lepiej zwalić wszystko i położyć nową więźbie itd, ale to znowu koszta?
      3. Myślałem o papie termozgrzewalnej. Jakie koszty?
      4. Może blacha trapezowa? Koszty?
      5. Inne pokrycia?
      5. Co zrobić z tymi ogniomurkami od szczytów? Rozwalić i dobudować kawałki połaci dachu? A może tylko je pokryć? Woda leje się jednak po szczytach bez okapów na nich.
      6. Zakładać rynny? Jakie koszta?

Z góry dzięki za pomoc

• Przez ursus-moc
      Witam kupie tanio dach do mf 235 255 do kabiny sokolka chyba ze ktos robi na zamowienie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.