Polecane posty

Wisien102    1

Witam, jestem poczatkujacym plantatorem w zeszłym roku załozylem plantacje 3 ha invicty i białego triumfa, chciałbym sie dowiedziec jak jest z rynikiem z bytu w poszczególnych województwach jakie ceny i czy trzeba kontraktowac czy nie 

kazda informacja jest przydatna :)

wojtal24    371

to zasadziłeś 3 ha w ciemno to gratuluje,

cena na chłodniach i przetwórniach niska narzekaja sprzedajacy 

ZETOR TEAM

Wisien102    1

skad ten pesymizm jeszcze niedawno jak czytałem cena dochodzila do 4 pl ale teraz mowia ze slabo było lekko ponad złotowkę 

Rolnictwo to loteria czy to agrest czy pszenica wiec jak nie ryzykujesz to nie zbierasz:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamilus1025
      Czy ktoś użytkuje takie kombajny do zbioru jagodowych ( aronia, porzeczka i w przyszłości agrest takie jak JOANNA 4 z weremczuka, aronoic z karmaszu czy AREK 3 z sfamaszu ? Jak one sprawują się Wam, jak dokładnie zbierają.
    • Przez jarucki
      Witam,
      chciałem Was zapytac jak wygląda u Was sytuacja, na plantacjach, po wiosennych przymrozkach/mrozach.
      kolejna sprawa, czy szara pleśń juz zawitała w wasze uprawy?
      doszły mnie słuchy, ze w niektórych rejonach polski, mróz przerzedził owoce w plantacjach, a teraz nadrabia szara pleśń
    • Przez frydek31
      witam.szukałem informacji na temat zakładania plantacji agrestu ale chciałbym zasięnąć porady doświadczonych ludzi ,którzy uprawiają tą rośline.
      Otóż chciałem założyć plantację (na początku ok 1ha lub 2ha) agrestu i w związku  z tym mam kilka pytań:
      1. ile sadzonek potrzeba na 1ha pod zbiór mechaniczny ?
      2. ile kosztuje Srednio 1 sadzonka?
      3. po jakim czasie( ilu latach) owocuje?
      4. czy jest jakiś problem ze sprzedażą owoców agrestu?

do tej pory uprawiałem zboża ale powoli chcę przekwalifikować się na aronię i agrest.nie mam w tytm temacie doświadczenia więc każda porada będzie cenna i za każdą z góry dziękuję.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.