Berus2000

Kółko do pługa.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kółko
Berus2000    0

Witam posiadam pług 3 skibowy obrotowy firmy rabewerk i chce przerobić kółko na gumowe.Robił ktoś coś takiego?Mam już kółko od opla i nie wiem jak sie do tego zabrać.Da rade wiercić otwory w feldze?Może ktoś mi coś poradzi bo te metalowe kółko za bardzo wchodzi w ziemie i nie trzyma równo pługa.

koloas    3

Do kvernelanda 3 resor założyłem od wv busa tylko roztoczylem otwór wewnętrzny o 4 mm rozstaw srub pasował . Ja zrobiłem szablon rozstawu srub i pojechałem na szron z felgami
sory .szrot. a felga 15" busy mają mają mocniejsze felgi
cena 20 zł

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichalP
      Moze mi ktos, cos napisać o pługach brix? jak orzą? czyjej to produkcji czy to jakaś kopia ?
    • Przez Zixov
      Witam mam pług do orania z metalowym kółkiem i okleja mi sie sniegiem wiec cały czas trzeba wychodzć i mlotkiem snieg odbijac mam pytanie jest jakis szybki sposób zeby okleić albo coś takiego jakąś gumą?. Mam zamiar odciąć bieżnik od starej opony i jakoś go przymocować do kółka lecz nie wiem czy bedzie najlepiej śruby jakies czy nity. Robił lub widział ktos cos takiego kiedyś
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Narko
      Prosze o orietacyjna wycene pluga Huard TR65 na podstawie zdjec. 

• Przez JD1052
      Witam, czy ktoś remontował/tulejował obrotnice w starym kvernie? Czy tam siędza tylko tuleje czy też jakieś łożyska? Rozebrałem ze swojego pługa i istniała tylko tylnia tuleja z tworzywa a przedniej w ogóle nie ma.. Czy z przodu ma być taka sama? I ewentualnie gdzie da sie to kupić bo narazie nic nie znalazłem, czy trzeba dorabiać i z jakiego materiału najlepiej?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.