Skocz do zawartości
k0lej0rz7

Landini vision 95, problem z ruszaniem powershuttle

Polecane posty

k0lej0rz7    0

Witam, jakis czas temu kupilem Landini Vision 95 2004 rok (skrzynia powershuttle)wszystko bylo ok, ale wtrakcie koszenia trawy kosiarka rotacyjna zaczeła migac jakas kontrola na czerwono ( wyczytalem ze chodzi o temperature tylnego mostu), musialem skonczyc kosic i gdy pojechalem zgrabiac łaki cos delikatnie "chrupło" w tylnym moscie w prawym kole, dojechalem do domu odczepiłem maszyne i teraz wgl nie idzie nim ruszyc ani do przodu ani do tyłu. Nie wiem co sie stalo ale gosciu od ktorego kupilem mowil ze wymienial olej w skrzyni, ale twierdzi ze nic wiecej nie robil, jutro ma przyjechac miechanik ale chcialbym sie was zapytac od czego to moze byc, dodam ze gdy wlacze rewers na przod to pokazuje na liczniku predkosc np 3 km/h, 

Koledzy doradzcie cos.

Pozdrawiam.

dakota    22

znajomy ma visiona 105, rownież przy pracy z kosiarka mu cos chrupneło i padła mu skrzynia, łozyska sie zatarły, ale on został no polowych biegach, tak ze mam nadzieje, ze u ciebie to nie bedzie to samo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agronomek
       mam masseya 6180 i ciągnie tylko 30km/h bo na 4 biegu .nie dziala power shift- jak go odblokowac? z gory dziekuje:)))
    • Przez wojtek918
      Witam wszystkich. Chce wymienić olej w skrrzyni mojego Mf 8110 chcialem zapytac czy ktos z was to juz robil jesli tak to prosze o porady ile oleju mam kupic i jak to robic po koleji????
    • Przez goolman19
      Tak jak w temacie chodzi mi o biegi, a dokładniej gdy jadę na szosowych nagle kontrolka " ta co pokazuje żółwia i królika" gaśnie i MF pozostaje bez biegu jest on
      włączony ale nie jedzie. Dopiero po chwili jak przełączę na żółwia MF jedzie, ale nie chce się przełączyć z powrotem na zająca ;/ dopiero po chwili się zapali lampka i wtedy dopiero idzie przełączyć na zająca i wrzucić bieg ;/ czasami nawet zgrzyta jak sie puszcza sprzęgło ;/ Słyszałem że powodem może być jakiś elektromagnes co jest na bloku koło skrzyni ;/ Jeżeli ktoś wie co to może być prosiłbym o posta pozdr...
    • Przez Peron
      Witam. Kupiłem jakiś czas temu 6180, od razu przeszedł remont skrzyni. Popracowałem dzisiaj z połtorej godzinki w polu z pługiem. Skrzynia jest bardzo ciepła. Czy to normalne, czy może jest jakiś problem?
    • Przez adrianufo
      Czy ktoś może mi powiedzieć jaki to rodzaj skrzyni, 16x16 czy 32x32. Dodam, że jest jeden półbieg pod obciążeniem.