News
k0lej0rz7

Landini vision 95, problem z ruszaniem powershuttle

Polecane posty

k0lej0rz7    0

Witam, jakis czas temu kupilem Landini Vision 95 2004 rok (skrzynia powershuttle)wszystko bylo ok, ale wtrakcie koszenia trawy kosiarka rotacyjna zaczeła migac jakas kontrola na czerwono ( wyczytalem ze chodzi o temperature tylnego mostu), musialem skonczyc kosic i gdy pojechalem zgrabiac łaki cos delikatnie "chrupło" w tylnym moscie w prawym kole, dojechalem do domu odczepiłem maszyne i teraz wgl nie idzie nim ruszyc ani do przodu ani do tyłu. Nie wiem co sie stalo ale gosciu od ktorego kupilem mowil ze wymienial olej w skrzyni, ale twierdzi ze nic wiecej nie robil, jutro ma przyjechac miechanik ale chcialbym sie was zapytac od czego to moze byc, dodam ze gdy wlacze rewers na przod to pokazuje na liczniku predkosc np 3 km/h, 

Koledzy doradzcie cos.

Pozdrawiam.

dakota    31

znajomy ma visiona 105, rownież przy pracy z kosiarka mu cos chrupneło i padła mu skrzynia, łozyska sie zatarły, ale on został no polowych biegach, tak ze mam nadzieje, ze u ciebie to nie bedzie to samo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez holik
      Witam, czy posiada ktoś z użytkowników takową skrzynie Inter-tech. Chciałbym zasięgnąć opinii i informacji na temat sprzętu. 

• Przez Ferguson95
      Witam. Podczas pracy w polu ferdek mi 2 razy podskoczyl  (dziury w ziemi) i coś zazgrzytalo w skrzyni. Dojechałem powoli do domu. Czasem podczas jazdy zazgrzyta, na każdym biegu. Jak wcisne sprzęgło to przestanie. Nie zgrzyta cały czas. Co to może być?  Sprzęgło? Coś w skrzyni? 
      Proszę o pomoc i z góry dzięki. 
    • Przez hopper5
      Witam. Problem z rewersem. Podczas manewrowania po podwórku zanikł rewers do przodu. Działa tylko do tyłu, ten przy kierownicy bo jeżeli wrzuce do tyłu przy kierownicy to mogę przerzucić jazde do przodu na multikontrolerze. Ale jeżeli zaniknie też do tyłu to wtedy juz wogle nie ruszę. Bezpieczniki sprawdzone cale. Czy może to być wina dźwigni?
    • Przez Scoti
      Witam mam problem ze skrzynia a mianowicie rozbierałem dekiel skrzyni bo troche ciekł uszczelniłem i złożyłem jak odpaliłem to biegi na zakresie B były na odwrót a na A dobrze czyli jak włączałem bieg do przodu na B to jechał do tyłu a jak R to do przodu co mogłem źle złożyć ? prosze o szybką pomoc dzieki
    • Przez MarcinSp10
      Zaczelo mi sie cos dziac ze skrzynią biegow ,dziwne stukanie na 5 i 6 ale pod większym obciazeniem z gurkii nie i podzas zjezdzania z obciążeniem potrafi wywalic mi rewers. Czy te stuki maja zwiazek z rewersem bo dzwignia rewersu jest strasznie luzna z lewej dotyka juz 
      pedal  sprzegla. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.