Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lely

zyz1o    5

Na komputerku nie nabija mi przyczep tzn zalozmy ze przywioze pare przyczep a na komputerku pokazuje mi caly czas 0 gdzies jest jakis czujnik czy co ?? a druga sprawa to wysyp przyczepa posiada 3 walki do wysypu i jak idzie masa to czasmi staje a znajmomy ma tez przyczepe lely tylko ze starego typu z dwoma walkami i u niego tasma idzie o wiele szybciej niz u mnie i u niego nic nie staje  kiszonka jest rowno wysypywana

BLV    10

sprawdź czujnik na klapie gdyż ona liczny nie przyczepy tylko otwarcia tylnej klapy.  nasterwoniku masz dawa tryby ładowania może zmniejsz na mniejszy tryb i wtedy spr czy też będą blokować sie wałki. wszystko masz w instrukcji.

Wiadomość z agroFakt.pl

zyz1o    5

ma ktos lely tigo xr 75 bez walkow wyladowczych interesuje mnie czujnik ktory zatrzymuje tasme jak jest pelna przyczepa zeby klapy nie wygielo chodzi mi dokladnie jak on wyglada i gdzie jest zamontowany bo ja mam z walkami i zamierzam to przerobic prosze o jakas fotke tego czujnika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KamilK199
      Co myślicie o tych przyczepkach, mam zamiar kupić przyczepkę i trafiła mi się okazyjnie tej firmy, co o nich myślicie, jak u nich z jakością??
    • Przez Indiana
      Witam,
      temat skierowany jest do posiadaczy przyczep samozbierających, zarówno nowych, jak i używanych. Sądzę,że przydatne będą informacje o zapotrzebowaniu na moc przyczep samozbierających oraz to z jakie ich modele z jakimi ciągnikami współpracują, i jakie są tego plusy i minusy; a także na jakich obrotach WOM.
      Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się

Przyczepa Mengele LAW 360 z Belarusem 820, WOM 540.
    • Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez kamzie1
      Witam,

Zwracam się z zapytaniem co sądzicie o przyczepie typu http://www.ofertymas...om/kemper3.html ,
      mi osobiście bardzo sie podoba, ale nie wiem jak w praktyce, czy może ktoś posiada ? lub widział w akcji? i jeszcze jedno pytanie zna ktoś może jakąś firmę która się zajmuje sprowadzaniem takich przyczep ? lub wątpię w to ale czy jest jakaś firma która produkuje nowe takie urządzenia ?
    • Przez bamber14
      Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc

Z góry dzieki